muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Faux pase FONET

folk, Dobřany (Plzeňský kraj)
URL:
web: oficiální stránky další stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
Kateřina Dušáková - kytara, flétny, zpěv,

Radek Duzbaba- sól.kytara

Hanka Kupcova - vokál, rytmika

Jan Huml - baskytara

biografie
Jsme parta muzikantů s názvem Faux pase FONET, která vznikla v roce 2015 v Dobřanech z nápadu - (nás ) - dlouholetých kamarádek Zuzany Pokorné a Katky Dušákové. Jsme čistokrevní hudební nadšenci. Odehrajeme každé i sebemenší vystoupení naplno, jako by to mělo být naposled. Možná díky tomu získáváme i ocenění v hudebních soutěžích, kam se rádi hlásíme i když opravdové soutěžení v muzice pokládáme tak trochu za zvláštní, protože dobrá muzika je jen těžko měřitelná. Na rozdíl třeba od atletiky. Kromě pravidelného umístění „na bedně” v oblastních kolech Porty a hraní ve finále Porty v Řevnicích, máme na kontě například rovnou dvojitou cenu z Porty 2020 - ePorty a to 1.místo Diváckou portu za písničku Zloděj, 3.místo v Portě Interpretační, 1. místo ve finále Notování, cenu SAI z finále Porty 2019 v Řevnicích, cenu za nejlepší zpěv z Jizerské noty i za zpěv na oblastních kolech Porty, autorská, interpretační ocenění za písně a ceny diváků. V loni jsme Portu v Řevnicích už odehráli jako pozvaný host a ne jako soutěžní kapela a moc se těšíme z mnoha krásných pozvání na festivaly a natáčení v rádiích a na Tv Nova.
Pokládáme v muzice za hodně důležitou věc být originální. Rádi překračujeme hranice a mantinely snažíme se to přenášet i do celkového projevu a energie kapely. Máme rádi různé nálady a nádechy hudebních stylů muziky. A tak můžete v našich písničkách najít jemné prvky rocku, reggae, balad i cikánské muziky zabalené do hávu folku. Proto si při zařazení do hudebního stylu .......pracovně říkáme Zuza-folk. Ovšem hlavní cíl našeho snažení je vtáhnout na pár minut diváky do toho jiného, našeho muzikantského světa bez hranic a dát ty naše muzikantské děti s vlastním nezaměnitelným puncem dál
.
V roce 2020 jsme vydali své debutové album KLÍČEK V HODINÁCH a nahráli svůj první klip s novou písničkou z názvem ZLODĚJ.

Naše muzikantská rodina hraje ve složeni:

Kateřina Dušáková - kytara, flétny, zpěv,

Radek Duzbaba- sól.kytara

Hanka Kupcova - vokál, rytmika

Jan Huml- baskytara

Zuzana Pokorná - perkuse, hi-hat, cajon, djembe, kytara, zpěv, kapelnice a autorka textů i skladeb

Když zadáte do překladače spojení Faux pas přeloží vám ho jako „špatný krok”. Písmenko e za slovem pas,jsme dali schválně. Když už špatně, tak pořádně. :O)


Pro představu k nahlédnutí naše tvorba

https://youtu.be/…ZPI

https://www.supraphonline.cz/…ace
https://bandzone.cz/…ase

https://www.facebook.com/…ase

www.fpfonet.cz

živá vystoupení :

https://youtu.be/…FgI

https://youtu.be/…S5Uwebovky se právě upravují


Kontakt: 732500004 Zuzana Pokorná
faux.pase.fonet@seznam.cz
zuzana.f.pokorna@seznam.cz

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

Faux pase FONET

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.