muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Fall From Everest

metal / elektronika / progressive, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook instagram youtube bandzone
 

sestava
Ondřej Pacner - Zpěv
Jiří Popelka - Kytara
Jaroslav Kožár - Baskytara
Filip Špaček - Bicí

biografie
Pražské uskupení čtyř pošuků Fall From Everest vzalo electro post-hardcore za jiný konec a nasypalo do něj prvky ema, blacku a djentu. Jejich shows jsou ztělesněním syrové zuřivosti, hořkosti a beznaděje v tom nejlepším slova smyslu. Svým nespoutaným vystupováním a naléhavým zvukem vytvářejí napětí mezi diváky i sami sebou. V prostoru, ve kterém je hranice mezi hledištěm a jevištěm nejasná, se může stát cokoliv.

Už od svého vzniku v roce 2015 se Fall From Everest ve své hudbě pokouší zachytit autentické emoce a energii okamžiku. S jedním EP a videosinglem Hiding My Trouble na kontě se předvedli na festivalech Rock for People, Starák Fest nebo Žižkovská Noc. Napříč republikou sdíleli stage s kapelami Our Hollow, Our Home (UK), Secrets (USA), Error 37 (AUS) nebo s legendami české scény The.Switch, The Truth Is Out There či Hentai Corporation.

Po vydání temného a velmi osobního singlu Set Sail absolvovali podzimní česko-rakousko-maďarské tour společně s budapešťskou kapelou Down for Whatever. V současné době se už plně soustředí na přípravu debutové desky, jež kapelu posune do nové etapy, ve které si pánové čím dál tím méně lámou hlavu s žánrovými hranicemi.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.