muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

FakeTown

alternativa / rock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: facebook bandzone
 

sestava
Jakub "Špíča" Špička - vokály
Honza ''Véča'' Večeřa - kytara
David "Vopička" Strnad - basa
David "DeeDee" Pospíšil - bicí


biografie
Kapely ...A bude hůř a Skip (La Groupe Skip), jakožto dárci vhodných orgánů pro založení dalšího uskupení, vydaly počátkem roku 2011 4/5 sestavy pro novinku na scéně - FakeTown.
Dee Dee a Vopička od "hůřáků" a Pablo a Véča ze Skip-u. Zatím bez zpěvu se chlapci v pražském Vagonu dohodli, že přejdou od řečí k činům a pokusí se vydat hluk.
Aby se předešlo nedorozuměním co hrát, padla dohoda, že si na první zkoušku nepřipraví žádný materiál. Začít od bodu 0, co to jako udělá. A ono to první rande vyšlo!
Spokojeni sami se sebou se vydali na pouť, která poprvé vyvrcholila 10.9.2011 právě ve Vagonu. Premiéru na pódiu si tam odbyla nejen kapela, ale i zdatný pěvec Špíča, kterého přivedl DeeDee.
Ohlasy fanoušků bandu povzbudily k další horečnaté činnosti. Z nově vzniklých autorských songů byly vybrány tři reprezentanti k zalisování do MP3 - Beer Mind, Black Raven a Come Alive.
Směska punku, funky, grunge a metalu se nahrávala v Domažlicích na Franz Kavkaze. Texty v angličtině vkládá Špíčovi do chřtánu bubeník - poetik Dee Dee.
FakeTown si tu svoji hodinku repertoáru rád zahraje v klubech, na festivalech, pódiích malých i velkých. Mon!

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 5.5       celkem hodnoceno: 2x
galerie

FakeTown_band

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.