muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Eva Kleinová

klavír, piano
jazz / pop, Praha 2 (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook instagram youtube
 

biografie
Eva Kleinová je jedna z nejkvalitnějších českých zpěvaček. Sympatická, energická a vždy pozitivně naladěná zpěvačka, která konzistentně stoupá z menších pódií na větší a větší již od roku 1992, kdy udělala díru do světa českého pěveckého showbusinessu.
Šimčíková
Koordinátor Pražského pěveckého festivalu

RSS

Napište článek o dění ve vašem okolí. Stalo se něco zajímavého? Má se něco zajímavého stát?

Dnes 11:28

Eva Kleinová je sympatická, energická a vždy pozitivně naladěná zpěvačka, která konzistentně stoupá z menších pódií na větší a větší již od roku 1992, kdy udělala díru do světa českého pěveckého showbusinessu.

V rámci své pěvecké kariéry spolupracovala se známými jmény jako je Karel Gott, Helena Vondráčková, Bára Basiková, Jiří Korn, Martin Strnavský a další.

Vidět jste ji mohli například v muzikálech jako Sněhová královna či Kapka medu pro Verunku. Pravidelně se objevuje v televizi v pořadu "Máme rádi Česko" jako sólistka kapely Boom!Band Jiřího Dvořáka.

V současné době pracuje na novém CD spolu s Vašem Patejdlem, Zdeňkem Bartákem, ale zároveň se věnuje hudebnímu rozvoji dětí. Působí jako hudební pedagožka, je sbormistrem v rozsáhlém dětském pěveckém sboru ZŠ Vratislavova, připravuje dětské muzikály, organizuje Pražský pěvecký festival a stojí za zrodem vzdělávacího projektu Naše hudba, ale především je maminkou na plný úvazek pro své tři děti.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.