přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

E.S.B. quintet

jazz, Nová Paka
URL:
web: oficiální stránky
 

sestava
Milan Sedláček leader, trubka, zpěv
Otmar Petyniak saxofony, klarinet
Jiří Štusák klavír
Jaroslav Fejfar kontrabas, zpěv
Zdeněk Kavan bicí, zpěv
Ľubica Smitková zpěv


biografie
Toto východočeské sdružení hudebníků vzniklo před několika lety ze zkušených muzikantů, kteří již předtím hráli a dodnes jsou členy různých jazzových formací. Jedná se např. o Bigband Aldis, Hradec Králové a další jazzové orchestry a skupiny. Členové jsou aktivně zapojeni i v jiných hudebních žánrech, od taneční, až po vážnou hudbu.
Evergreen Swing Band vystupuje na jazzových koncertech, v jazzových klubech, a při podobných prestižních akcích, všude tam, kde se koná jazz, popřípadě kulturně zábavní program s jazzovým zaměřením. Repertoár je převážně založen na evergreenech od swingu až po modernu. Významnou složkou hudebního projevu je improvizace, scatt a latin.
E. S. B. quintet se svými zpěváky a sólisty úspěšně oslovuje všechny posluchače, kteří se o takovouto živou hudbu zajímají. Členové zde uplatňují bohatou invenci a vkládají do skladeb stále něco nového, progresívního a neopakovatelného. Vzniká tak jistota, že mají vždy ve svém umění publiku co nabídnout.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.