muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
interpret

CHAUDHURI Debashish

Dirigenti a sbormistři (dir)
Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube
 

biografie
Debashish Chaudhuri je indický dirigent žijící od roku 2000 v Praze. Studoval v Indii, USA, Singapuru, ČR a Itálii. Byl vybrán mezi finalisty 49. mezinárodní dirigentské soutěže v Besançon a vyhrál 1. místo v 26. dirigentské soutěži v Luganu.

Jeho hluboké hudební cítění a strhující interpretace vychází z unikátního spojení indické a evropské kultury. Má bohatý symfonický repertoár, 19 let profesionální zkušenosti s různými orchestry a 19 let pedagogické praxe. Rád objevuje zajímavá symfonická díla, která nejsou často uváděna či byla zapomenuta. Pevně také věří, že západní a východní umění – ač absolutně navzájem odlišné ve své koncepci – může být ve své čisté a nejvyšší formě propojeno a přinášet tak povznášející umělecký zážitek.
Díky své vášni pro hledání symfonické hudby, která je buď inspirovaná Indií či Asií, nebo je složená asijskými skladateli, uvedl již několik originálních děl, která se setkala s velmi příznivými ohlasy kritiky.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Debashish Chaudhuri, dirigent


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.