muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Cosmic Crew

dance music / elektronika
URL:
 

sestava
Sharik - vocals
Mc Electro Mastermind - vocals, instrumentals
James Lee - Instrumentals, hypeman
Peklák - dj

biografie
Z neznámé planety (dnes již víme že je to planetka Sedna) a v neznámou dobu zabloudil na planetu Zemi tvor známý jako Peklák. Peklák byl hybridní mutací a na své planetě byl postaven mimo společnost. Když však přistál na této planetě tak zjistil, že její obyvatelé vypadají velmi podobně jako on. S radostí na těto planetě proto zůstal a využil hloupost tehdejších obyvatel a zlanařil několik vlivných lidí té doby, aby z něho pomocí intrik udělali krále jedné kolonie. Zde přijal jméno Herodes. Jednoho dne byl pisateli Bible donucen zabít malého chlapce jménem Ježíš Kristus. Peklák se nad ním však smiloval a tajně ho poslal do Exilu, kde Kristus přijal tajné jméno Weinachtsman.

Malý Weinachtsmánek žil na severním pólu, kde se staral o soby a týral malé skřítky. Později však jako vděk za záchranu svého života, rozhodl se každý rok obdarovávat děti. Zapřáhl soby a brzy si získal oblibu na celém světě. V roce 1939 byl však sestřelen nad Německem (vojáci ho považovali za nepřátelský letoun). Weinachtsman šest dní strádal, pojídal své soby a stavěl chýše. Sedmý den odpočíval. Po této nehodě však ztratil dar řeči a omezil se pouze na prskání, díky čemuž byl přijat do Cosmic Crew, když v jednom baru potkal roku 2006 svého starého známého Pekláka. V projektu Cosmic Crew však setrval pouze jeden rok, protože toužil zas nalézt dar řeči a roznášet dárky dětem. Zatímco se obojí snaží získat zpět, chodí do různých barů na alkoholové dýchánky se Sharikem.

O původu Dynamixx Prince toho víme znatelně méně. Pyšní se několika tituly, které však nedokáže doložit, stejně jako nikdy neukázal svou pravou podobu. Po nehodě při výletu jeho kosmickou lodí zůstal na planetě Zemi, kde se mu z neznámého důvodu velice zalíbilo a začal zde dělat hudbu. V roce 2007 se přidal ke Cosmic Crew, což udělal hned po své smrti. Cosmic Crew ho oživili jako hologram pomocí jediného holosrdce, které měli k dispozici. Jeho život však netrval dlouho, jeho vrah ho našel a na podzim roku 2008 byl zabit i jeho hologram. Jeho holosrdce však bylo zachováno, narozdíl od jeho osobnosti.

Holosrdce bylo použito na oživení MC Electro Masterminda, který původně pocházel z lidské rasy. Po jeho smrti v dávných dobách byl jeho mozek uchován v lihu (což potvrzuje teorii že se upil k smrti, kterou sám Electro popírá) a z něho byla vyextrahována jeho osobnost, která byla po té převedena na holosrdce. Vzhledem k tomu, že Electro zemřel v roce 1315 a byl probuzen v roce 2008, nastala u něj mírna dezorientace, jejíž odstranění trvalo tři měsíce a proto byl oficiálně do Cosmic Crew přijat až tři měsíce po Dynamixxově smrti, ačkoliv byl oživen záhy po ní.

Dalším členem Cosmic Crew který pochází ze Země byl humanoidní android Tonny, který byl na Ukrajině sestrojen šíleným vědcem z orachu a sutin po výbuchu Černobylu. Po několika letech byl vyhoštěn do České Republiky za čtyřnásobnou vraždu (ze strachu byl vynechán soud, proto se zvolilo náhradní řešení). Při transportu utrpěl nervový šok a stal se z něho tichý chlapec silně fixovaný na osahávání bradavek a močení do umyvadel na toaletách u benzínových pump. Po sólové dráze v rapu se v roce 2007 přidává ke Cosmic crew, aby obohatil hudbu o spoustu ruských nadávek. Nedlouho po Dynamixxově druhé (definitivní) smrti záhadně umírá i on. Začínají se šířit zvěsti o cílených útocích na členy Cosmic Crew.

Bishi byl vytvořen Japonskou císařskou amrádou ve třicátých letech minulého století, jako tajný projekt k vyvraždění zbytků odporu skrývajících se samurajů a jako nejdokonalejší stroj na zabíjení. Ve 40. letech byl přechováván v Nagasaki a nezničila ho ani jaderná puma, kterou na něj použili americká vojska koncem 2. světové války. Pro pohyb mezi lidmi je jeho skelet potažen bio-polymerem, který simuluje lidskou kůži. Ani tak bohužel nenalezl klid. Byl dopaden a zabit. Vědcům se padařilo zachovat jeho mozek, z něhož byla vyextrahována eho osobnost, která se převedla do počítače a vytvořila neskutečně nebezpečný počítačový virus. Mimo jiné se naučil produkovat hudbu a připojil se ke Cosmic Crew, s níž virtuálně spolupracuje dodnes.

Zatímco v Japonsku byl vytvářen projekt Bishi, byl v Severní Koreii vyvynut projekt pro novou formu života která se má stát super zabijákem pod velením komunistických oddílů smrti. Po útěku z laboratoře je subjekt polapen českou vládou v krkonoších kde je uvězněn v domě pod vysokou ostrahou. Je hlídám nejdokonalejším bojovým systémem který disponuje podobou důchodkyně ve velice pokročilém věku. Jeho příchod do kapely byl velice ovlivněn tím, že cca pasesát metrů od jeho vězení nouzově přistála vesmírná raketa z tajné mise na měsíc. Tato raketa přistála po zjištění, že na její palubě je černý pasažér, kterým nebyl nikdo jiný než Sharik, který prchal z měsíce a využil k tomu posádku této rakety. Teze ho ukryl u sebe a pouštěl mu instrumentálky na kterých ve svém vězení pracoval. Když pak Sharik zakládal spollečně s Peklákem Cosmic Crew, bylo jisté že se tomuto vraždícímu androidu ozvou s nabídkou příchodu do crew, kterou přijal. Dnes je však Teze nezvěstný a ostatní členové projektu po něm pátrají. Spekuluje se, že byl další obětí útoků na členy projektu. 19.1.2009 posílá Teze ze svého zajetí zprávu že crew opouští a zakládá novou kapelu se svým únoscem, protože ten se více shoduje s jeho hudebním vkusem.

Sharik se narodil v roce 3091 na planetě Ixion. Po spáchání několika zločinů byl nucen se ukrývat a prchat před zákonem, což ho donutilo vyhledat pomoc jednoho vědce (shodou okolností to byl prapotomek toho, který sestrojil Tonnyho), který sestrojil stroj času. Ten ho slíbil poslat do daleké budoucnosti, avšak jako trest za malé spropitné ho poslal o stejný skok do minulosti. Zhmotnil se v roce 2006 (Nedokáže vysvětlit jak se tu mohl zhmotnit až v roce 2006, když Cosmic Crew založil společně s Peklákem již v roce 2004. Existuje teorie, že se brzy vrátí v čase do roku 2004 aby mohl crew založit a pak počká do roku 2006, kde se zhmotní.. je to trochu složité, ale smysl to dává). Kuiperův pás v té době však ještě nebyl zcela civilizovaný a tak byl tímto vědcem je vidět že trochu soucitu přecejen měl) poslán na planetu Zemi. Avšak vědec se o pár centimetrů na své mapě spletl a poslal ho na měsíc planety Země. Sharik zde strávil v osamění několik týdnů, když potkal členy tajné výpravy na měsíc (organizovanou společností NASA). Využil této příležitosti a coby černý pasažér nastoupil do jejich rakety a nechal se dopravit na Zem. Tam se Sharik seznámil s Peklákem a rozhodli se založit kapelu Cosmic Crew. Stále nenašel způsob jak se dostat zpět do své doby. Nakonec se rozhodl že do té doby zkrátka přežije a pak bude pokračovat ve svém dosavadním životě.

Sharik však neprchal před zákonem sám. Na jeho cestách ho doprovázel uprchlý trestanec James Lee (pochopitelně také obyvatel vesmírného tělesa Ixion) a ten se rozhodl prchnout do budoucnosti s ním. Když se Sharik probral v minulosti bez něho, myslel si že byl James poslán skutečně do budoucnosti. Ten byl však pouz poslán do roku 2008, kde se později setkali. James neměl práci a zmíral na Zemi hladem, také však nenašel způsob jak se vrátit do své doby. Později prosáklo na povrch že již od přistání na Zemi doma tajně vytváří instrumentálky a byl přijat do crew jako producent a hypeman (to všechno až po smrti Dynamixxe, Tonnyho, oživení Electra a chvíli před odchodem Tezeho - ale po Tezeho zmizení).

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.