přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Collectors of Life Tragedies

alternativa / indie rock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: facebook bandzone
 

sestava
Vesmírná Elis - zpěv, housle
Honzina - zpěv, el. kytara
Mila Es - baskytara
Martix Muse - bicí

biografie
Čtyři holky. Čtyři nástroje. Čtyři životní tragédie. Čtyři slova v popisu jejich tvorby – Alternative indie soft rock. Můžete si pod tím představit cokoli. Hudba kombinující různé prvky rocku s altovými a sopránovými zpěvy prokreslená libozvučnými tóny houslí. Anglické texty vytvořené na základě jejich životních zkušeností či jejich známých či známých známých. Jako inspirace jim slouží nejen mnoho umělců, ale především ji hledají samy v sobě, ve svých životech, ve svém okolí. Jsou stále na počátku svých hudebních životů - terpve začínají vylézat ze svých nor a objevovat nepoznaný svět.

A jak se vlastně daly dohromady?

Byl pozdní jarní večer, večer prvního setkání Eli a Honzi v Rock Café. V té době ještě netušily, že se jejich budoucí letní sezení s kytarou, houslemi a perkusí v parku posune někam dál. Ke konci léta si řekly, že by přece jen chtěly zkusit něco víc a v tu dobu se díky správné konstelaci hvězd, planet a životních energií zjevila Mili s baskytarou, která se k nim přidala. Jako blesk z čistého nebe se k holkám přidala ostřílená bubenice Marťa.

V této sestavě se pravidelně schází ve zkušebně a dávají dohromady vlastní písně, aby se bez obav mohly rozlétnout do širého světa!

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

C.o.L.T.


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.