přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Collectors

alternativa / rock / indie rock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: facebook instagram youtube soundcloud bandzone
 

sestava
Eliška Štěpová - zpěv, housle
Jana "Honzina" Repčáková - zpěv, el. kytara
Miloslava Espinoza - baskytara
Martina Macečková - bicí

biografie
Čtyři holky. Čtyři nástroje. Čtyři životní příběhy protkané zkušenostmi, které vyjadřují ve svých anglicky psaných textech. Náměty jsou různé - prchavé momenty, ženství, ale i ohlédnutí se za vlastními tragédiemi, které život přináší, a způsoby, jak se s nimi porvat.

Hudba kombinující různé prvky rocku s altovými a sopránovými zpěvy prokreslená libozvučnými tóny houslí. Těžko zařaditelné do hudebních škatulek, i přesto spadající do alternativního rocku.

Ačkoli jsou na počátku své hudební cesty, mají za sebou přes 20 odehraných koncertů s místními, ale i zahraničními kapelami. Zúčastnily se například soutěže Strahov Open Air 2019 a Múza 2019, hrály na Žižkovské noci, objevily se na hlavní stage Student Festu a Show Strahov. Nahrály a vydaly singl Andy a Feels.

Postupně připravují nové a první EP.
A jak se vlastně daly dohromady?

Byl pozdní jarní večer, večer prvního setkání Eliška, Honziny a Kejtý v Rock Café. V té době ještě netušily, že se jejich budoucí letní sezení s kytarou, houslemi a perkusí v parku posune někam dál. Ke konci léta si řekly, že by přece jen chtěly zkusit něco víc a v tu dobu se díky správné konstelaci hvězd, planet a životních energií zjevila Mili s baskytarou, která se k nim přidala. Po návratu Kejtý k jejímu původnímu projektu se k holkám přidala ostřílená bubenice Marťa.

V této sestavě se pravidelně schází ve zkušebně a dávají dohromady vlastní písně, aby se bez obav mohly rozlétnout do širého světa!

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

C.o.L.T.


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.