muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2008/12

1.12.2008 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Vážení čtenáři,

blíží se konec roku, čas svátků, čas nových začátků, čas nových naději a přání, psal jsem vloni touto dobou. Pokud se vaše přání a naděje splnily a nové začátky byly stejně dobře vítané jako již rok trvající symbióza mGuide s Muzikusem, tak jste ten rok nemuseli mít vůbec špatný. Nových začátků a změn se letos odehrálo bezpočet a domnívám se, že nás jich spousta teprve čeká. Nemyslím si, že budou ovlivněné jenom faktem, že poprvé v historii bude na čtyři roky nejmocnějším mužem planety Afroameričan. Obama a Usama si jen tak asi ruku nepodají a v Číně demokracii jen tak mít nebudou, přestože ten blázen z dnešního titulu mGuide po neuvěřitelných čtrnácti letech slibování a odkladů tento nonsens coby název nové (doufejme, že nakonec přece jen skutečné) desky Guns´N´Roses nakonec opravdu použil.

Osobní změny a začátky v příštím roce opět ovlivníme každý sám, a proto vám přeju, ať jsou láskyplné a vydařené jako celý nový rok, do kterého za nedlouho vkročíme.

Ivan Ivanov

vyšlo: 1.12.2008

Psáno pro: časopis mGuide 2008/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200812~01~prosinec~2008/
 
obsah čísla
- Guns N’Roses
- Tata Bojs
- TV On The Radio
- Kamil Střihavka
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.