muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2008/11

27.10.2008 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Vážení čtenáři,

frekvence výskytu slov krize a krach v poslední době obzvlášť pro člověka pracujícího v hudebním průmyslu je neúměrně, řekl bych skoro nesnesitelně vysoká. Po krizi hudebního průmyslu a krizi středního věku nás čerstvě navštívila i globální finanční krize. Nezkrachovaly jenom banky, ale dokonce málem i jeden celý stát. Díky tomu vyšlo najevo i to, jak některé české obce, které se dušují, že nemají prostředky na opravu infrastruktury, nemocnic a škol, přišly o několik desítek miliónů na Islandu (což je onen postižený stát), ale to sem teď nepatři. Ve chvíli, kdy tyto řádky píšu, je těsně před volbami a ještě by by mě někdo mohl obvinit ze šíření blbé nálady.

Dívám se na obsah nového mGuide a říkám si: Není aspoň ta krize hudebního průmyslu tak trošku zbytečná? Když se pořád nahrává tolik dobré muziky a i veteráni jako Petr Janda mají stále chuť psát a vydávat nové desky. Odpověď ať si každý najde sám. Já vám přeju hezké počtení a úspěšné zvládnutí krizí všech druhů.

Ivan Ivanov

vyšlo: 27.10.2008

Psáno pro: časopis mGuide 2008/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200811~27~rijen~2008/
 
obsah čísla
- Škwor
- Oasis
- The Cure
- Petr Janda
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.