muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2007/12

30.11.2007 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
blíží se konec roku, čas svátků, čas nových nadějí a přání. Konec prosince je i pro nás, kteří jsme společně tři roky připravovali časopis mGuide, spojen s novým začátkem a s novou velkou premiérou. Premiérou i pro ty z vás, kteří jste mGuide zatím v klasické tištěné podobě dostávali jako přílohu k hudebním nosičům objednaným na Internetu nebo ke vstupenkám na koncerty.
Rozhodli jsme se rozšířit pole své působnosti a od ledna mGuide spojuje své síly s oblíbeným hudebním časopisem Muzikus. Již teď vím, že se nejedná o sňatek z rozumu, ale i o dlouhodobější vzájemně inspirující lásku. Žijeme v éře velkých fúzí, kdy se kvůli větší a oboustranné prospěšnosti spojují nejenom automobilky a velká hudební vydavatelství jako Sony a BMG, ale i časopisy.
Ovšem mysleli jsme i na zákazníky internetových obchodů s hudebními nosiči, kteří celá léta dostávali mGuide ke svým objednávkám. I vy ho budete moct nadále číst, s tím rozdílem, že místo tištěného časopisu dostanete mGuide v elektronické podobě ke svým e-mailovým objednávkám.
A teď vám i nám chci popřát hezký Nový rok a množství láskyplných nových začátků.

vyšlo: 3.12.2007

Psáno pro: časopis mGuide 2007/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200712~30~listopad~2007/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
9 Koncertní tipy
10 Wanastowi Vjecy
14 Dave Gahan
18 Jazz Q
22 Eagles
25 10 nejlepších hip hop desek
28 Čechomor
32 Recenze
46 Hop nebo trop
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.