muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2007/07

3.7.2007 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
jak si naplánovat letní dovolenou a přitom stihnout první velký festivalový paprsek Rock For People, uprostřed léta Stouny v Brně, vskutku lahůdkově obsazený festival Music In The Park ve Stromovce, nepromeškat v srpnu Trutnov, Chemical Brothers, modly Nine Inch Nails a do toho si ještě stihnout zabalit šnorchl, masku a koupit si letenku?
Vím, že i vy naši hudbymilovní čtenáři s podobnými otázkami rovněž momentálně zápasíte a sám nevím, zda nějaké rozumné řešení či kompromis v tomto případě vůbec existují. A to nemluvím o letní koncertní smršti, která se republikou přehnala a o těžkosti rozhodování, zda dát přednost Tori Amos před Laurie Andersonovou, zaskákat si s Linkin Park či se nechat vystrašit Marilynem Mansonem. A mít dva dny po sobě Black Sabbath a Ozzyho zvlášť, když týden předtím skoro původní Genesis zářili v plným lesku s Philem Collinsem? Tomu říkám hudbou nabité léto a vítané starosti. Zaplať pán Bůh za ně. A pokud se na dovolenou přece stačíte vypravit, nezapomeňte si do tašky hodit i nové číslo mGuide. Připravili jsme vám něco zajímavého čtení a další tipy, jak si léto hudebně ještě zkomplikovat a zároveň zpříjemnit.
Každopádně si ho užijte!

vyšlo: 3.7.2007

Psáno pro: časopis mGuide 2007/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200707~03~cervenec~2007/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Pestalozzi
14 Ken Hensley
18 Suzanne Vega
22 Imodium
25 10 desek Aleše Brichty
28 Mandrage
32 Recenze
45 Koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Nora Grundová
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.