muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2007/06

1.6.2007 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Vážení a milí,
léto klepe na dveře a s ním i právě se rozbíhající festivalová sezóna. První festivalové vlaštovce jsem zamával o víkendu v Bohnicích. Řečeno slovy Rudolfa Hrušínského z laskavé vesničky střediskové, byl jsem se podívat, kde jednou asi skončíme my všichni, co nebudeme umět skončit s rock´n ´rollem včas.
Užíval jsem si slunečného odpoledne a natažený v trávě jsem přemítal o svých nových objevech, které jsem na Mezi ploty posbíral jako korále na dně moře. Již teď vím, že je jen otázkou času, než se většina z nich objeví i na stránkách mGuide. Krásný objev domácí scény vedle ostřílených matadorů ze Scorpions, Vlasty Třešnáka a Trenta Reznora najdete i v tomto čísle. Jmenují se Garcia a podobně jako půvabná Jana Kirschner, krásná to tvář z obálky, dávají světu šanci objevit další perly ze středu Evropy. Takže sezóna letních hudebních, cestovatelských, citových a jiných objevů již začala a já vám přeji, abyste si ji krásně užili.

vyšlo: 4.6.2007

Psáno pro: časopis mGuide 2007/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200706~01~cerven~2007/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Jana Kirschner
14 Scorpions
18 Vlasta Třešňák
22 NIN
25 10 desek Ilii Kučery ml.
28 Garcia
32 Recenze
45 Koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Misha Cortéz
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.