muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2007/05

30.4.2007 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Hudební časopis mGuide si zkrátil cestu ke svým čtenářům

Svým květnovým číslem časopis mGuide, jehož vetší část obsahu můžete znát ze stránek tohoto hudebního portálu, vstoupil do třetího roku své existence. Přitom má svou velkou premiéru. Premiéru pro ty z vás, kteří ho ještě v klasické tištěné podobě nemohli vidět, neboť zatím byl časopis distribuován pouze jako příloha k hudebním nosičům objednaným na Internetu nebo ke vstupenkám na koncerty. mGuide rozšířil pole působnosti a od tohoto čísla se k němu můžete dostat i tím, že si časopis prostě a jednoduše zakoupíte v novinových stánkách sítě PNS nebo si objednáte předplatné.

Co vám vlastně mGuide nabízí ? Kromě hudebních aktualit a zpráv, soutěží, koncertních tipů a recenzí padesáti nových CD a DVD páteř časopisů tvoří články a exkluzivní rozhovory s domácími a zahraničními skupinami a interprety. Můžete v něm najít jména z celého spektra populární hudby, a proto si na stránkách aktuálního květnového čísla mGuide podávají ruce metalový guru Aleš Brichta s intelektuálními slečnami a kluky z Tata Bojs a Tara Fuki. Svoje si řekli i britští rozhněvaní hoši z Arctic Monkeys nebo ambiciózní Sunshine. Ale prozradím vám i několik tajemství a plánů do příštího čísla. Podařilo se nám popovídat si s hard rockovým velikánem Kenem Hensleym, který zavzpomínal i na zlaté časy Uriah Heep, odchytli jsme na okamžik i charismatickou Janu Kirschner, která má svou novou deskou zaděláno na velkou mezinárodní kariéru. Takže se máte na co těšit a vlastně jsem vám již v úvodu prozradil i cestu, jak si časopis opatřit.
Takže příjemné počtení.

vyšlo: 3.5.2007

Psáno pro: časopis mGuide 2007/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200705~30~duben~2007/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Aleš Brichta
14 Tara Fuki
18 Arctic Monkeys
22 Tata Bojs
25 10 desek Jaroslava Špuláka
28 Sunshine
32 Recenze
45 Koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Doctor P.P.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.