muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2007/04

30.3.2007 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Vážení a milí,
zima sice nebyla, ale se slunečními paprsky posledních dnů, které vylepšují náladu a vkládají nám do žil optimismus, jakoby začaly roztávat ledy v hudebním průmyslu. Zimní deskový půst a ztracené prodloužené víkendy z nouze skončily a poznali jsme to i my v redakci. Z prvních vlaštovek jsme na titul vybrali Gaia Mesiah, dívčí to bombu, která se s novou deskou opět o krok přiblížila ke globálnímu výbuchu. Spíš další čáp než vlaštovka přiletěla z teplých krajin. Jmenuje se Mika, jen že svůj nálet na světové hitparády vzal z Bejrútu oklikou přes Londýn, ale v světovém showbyznysu to tak prostě chodí. Jana Kirschner o tom zanedlouho jistě podá důkaz.
A aby toho jarního optimismu nebylo málo a tráva ještě zelenější, připomenu ve vzduchu létající pyl jmen jako Bryan Ferry, Laurie Anderson, George Michael, Tori Amos, My Chemical Romance, Genesis, The Police, která jarní vánek k našim koncertním pódiím přivane. Všem se na stránkách mGuide budeme věnovat a vy můžete být u toho. Zůstaňte s námi.

vyšlo: 5.4.2007

Psáno pro: časopis mGuide 2007/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200704~30~brezen~2007/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Gaia Mesiah
13 10 desek Emila Viklického
16 Mika
20 Jan Burian
24 Škwor
28 recenze
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Kay
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.