muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2007/01

4.1.2007 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
vítejte v novém roce. Nebudu vás zdržovat dlouhými a banálními přáními, která se v takovýchto souvislostech obvykle vyskytují. Řeknu pouze to, že máte před sebou číslo mGuide, které je o jistotách a než prozradím, které to jsou, povím vám, že bych si přál, abychom na konci nastávajícího roku mohli zkonstatovat to, co já v okamžiku, kdy jsem od našich přispěvatelů dostával jejich tipy do ankety Alba roku 2006. Takových dobrých desek mi najednou prolítlo před očima, že nemohu jinak, než se kochat tím, jak hudebně povedený rok to byl.
Mají na tom svůj podíl samozřejmě i klasikové The Who, kteří na nás skoro po čtvrtstoletí opět vybalili tu svoji neopakovatelnou ge-ge-generační upřímnost, nebo další adepti do ranku kapel s dlouhodobou trvanlivostí. Jmenují se My Chemical Romance, jsou na titulu a společně s jinou domácí jistotou, zvanou Kabát, tvoří obsah tohoto čísla.
Přeju vám příjemné počtení.

vyšlo: 5.1.2007

Psáno pro: časopis mGuide 2007/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200701~04~leden~2007/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 My Chemical Romance.
13 10 desek Michala Husáka
16 Alba roku 2006
20 The Who
24 Kabát
28 Recenze
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Ewa Farna
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.