muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2006/10

4.12.2006 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí a vážení,
to nejde- mít na titulní stránce pořád samé chlapy, navíc většinou vyžilé rockery, obrátila se na mě nedávno kolegyně bez zjevných příznaků záchvatu feminismu. Slova, neslova, musel jsem o tom přemýšlet. Pak mi jiná kolegyně ukázala promo fotky Anny K., já jsem si pustil náslech novinky Večernice a bylo rychle rozhodnuto. A že se ta obálka povedla?
Není nad to, když krásná zpěváčka umí krásně zpívat a navíc nenatáčí bláboly. To často nebývá, bohužel.
Domnívám se, že by se vám líbily i nové desky klasiků, domácích i cizích. Samozřejmě mám na mysli J. J. Calea, Petra Hapku, Erika Claptona a Michala Horáčka, a tak je v tomto čísle možnost dozvědět se o nich něco víc. A pokud byste nebyli ve škole dostatečně cool s nějakým Claptonem, tak jsou tady Gipsy.cz.
Ano, málem bych zapomněl, za dveřmi jsou Vánoce, které osobně moc nemusím, ale pokud Vy ano, tak šťastné a veselé a nashledanou v lednu. Budeme na stránkách mGuide bilancovat a připomínat si dobré desky roku 2006. Těším se na Vás a děkuji za přízeň.

vyšlo: 5.12.2006

Psáno pro: časopis mGuide 2006/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200610~04~prosinec~2006/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Anna K.
13 10 desek Vladimíra Vlasáka
16 Hapka a Horáček
20 J.J. Cale a Eric Clapton
24 Gipsy.cz
28 Recenze
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Markéta Foukalová
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.