muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2006/08

4.10.2006 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
koho ještě zajímají ti pohrobci grunge Pearl Jam, říkali li si nejspíš manažeři v centrále firmy v Londýně či New Yorku a do seznamu měsíčních priorit radši přiřadili ty mladé, nadějné, prodejné…, kterým možná vydají i třetí desku, pokud se dvojka bude prodávat jako jednička. A podobně uvažovali i v případě Boba Dylana, kvůli kterému by měli od svých nadřízených dostat za uši, neboť Dylan zrovna vede americkou albovou hitparádu. Šeredně se spletli i s novou deskou Eltona Johna, který se obloukem vrátil do let svého vrcholného muzikantství, a proto jsme se mu věnovali článek. Rád bych nějakého takového pana všemocného potkal po úžasném a k tomu vyprodaném koncertu Pearl Jam, kde převládalo mladší publikum, které si začátky grunge nemůže pamatovat ani omylem, a zeptal se ho na správnost jeho rozhodnutí.
Samozřejmě není nad to, když se kvalita a priorita spojí, jak se nám to povedlo v tomto čísle mGuide a pro příklad nemusím chodit daleko, je na titulní stránce. Shodli jsme se na tom i s Petrem Jandou, který svým medvědím hlasem okomentoval své nejoblíbenější rockové desky. O rovnici kvalita-priorita bych mohl mluvit i v případě Iron Maiden, ale nemusím celý obsah časopisu prozradit již v editorialu, že? Pojďte si v něm zalistovat.

vyšlo: 5.10.2006

Psáno pro: časopis mGuide 2006/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200608~04~rijen~2006/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Support Lesbiens
13 10 nejoblíbenějších rockových desek Petra Jandy
16 Elton John
20 Iron Maiden
24 Harlej
28 Recenze
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Fredrik Janáček
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.