muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2006/07

6.9.2006 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí a vážení,
prší, prší, jen se leje…kolikátý den za sebou, a to máme srpen, nejteplejší měsíc v roce, prý. Skoro bych řekl, že tento způsob léta zdá se mi být poněkud manažersky nezvládnutý
na rozdíl od tohoto čísla mGuide. Já vím, samochvála není dobrá věc, ale nedá mi to. Mít recenzi desky a článek o Bobu Dylanovi jen tři dny po té, co jeho nové album dorazilo
do příslušného hudebního vydavatelství a přiblížit je čtenářům jako první, je věc, nad kterou se rád pozastavím. Navíc album přímo vynikající, i když je s pořadovým číslem 44 v diskografii Mistra Tamburíny. Mimochodem, s Richardem Krajčem o Rubikonu Kryštofu, kteří jsou tváří tohoto čísla, jsme si povídali rovněž dost za čerstva. Přímo v okamžiku, kdy se album dotočilo a začalo mixovat. No, a už jste slyšeli o novém domácím rockovém objevu – skupině Prowizorium?
Proč vám to všechno vykládám vlastně už v editorialu , když si to můžete přečíst o pár stránek dál. Hezké počtení, a pokud se právě poohlížíte po nějakém last minute, držím vám palce.

vyšlo: 6.9.2006

Psáno pro: časopis mGuide 2006/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200607~06~zari~2006/
 
obsah čísla
4 aktuálně
7 soutěž
8 Bob Dylan
11 10 desek podle Jaromíra Tůmy
14 Kryštof
18 Audioslave
22 Prowizorium
26 Recenze
39 koncertní tipy
42 Hop nebo trop: Šmity
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.