muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníčasopis mGuide 2006/06

10.7.2006 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
věřím, že máte před sebou otevřený kufr, do kterého postupně házíte ploutve, šnorchl a ochranné faktory těch nejvyšších stupňů. Útěk z rozpálených ulic k vzdálenějším a bližším vodním hladinám, vám určitě urychlili i ghanští, ještě před měsícem outsideři, kteří v původně dobře rozehraném mariáši překvapivě přihazovali fotbalem a ne desetníky. Kromě zjištění, že již nemusíte sedět u telky se zaťatými palci, mám pro vás ještě jednu dobrou zprávu. Z Velké Británie opět zafoukal vítr dobré muziky a nadějných nových kapel. Najdete jich v tomto čísle celou řadu. A pokud vás po vskutku zajímavých volbách slovo politika ještě neomrzelo, můžete se podívat, který hipík za celou generaci šedesátých let řekl válečníkům rezolutní ne.
Pokud už na kufru sedíte, svádíte boj o jeho zavření a stále máte pocit, že jste na něco zapomněli, tak je to asi právě toto číslo mGuide. Snad na pláži budete mít dostatek času a klid, abyste si ho přečetli celé.
Hezké léto a nashledanou v září.

vyšlo: 5.7.2006

Psáno pro: časopis mGuide 2006/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200606~10~cervenec~2006/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.