muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2006/05

6.6.2006 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
na přelomu století se hudba změnila, řekl trubadur upřímnosti a hlas bohémů Radek Pastrňák v rozhovoru u příležitosti zmrtvýchvstání Buty. A asi měl pravdu. O pár stránek dál se Ondřej Hejma, jehož Žlutý pes v posledních letech pauzoval podobným způsobem jako Buty, zase zamýšlí nad tím, jaký je osud největších hvězd českého rock a popu po uplynutí porevoluční půldruhé dekády. Nastala skutečně výměna stráží a konec éry kapel jako Lucie a Buty, které se nakonec s odstupem času nedostaly do výběru 10 nejdůležitějších porevolučních desek, který pro mGuide připravil hudební historiograf Radek Diestler?
Aniž bychom si to kladli za cíl, z meziřádek červnového čísla mGuide vyvstávají zásadní otázky a jestli se vám zdá, že po odpovědi nikde ani vidu ani slechu, doporučoval bych pustit si novou desku a přečíst článek o Paulu Simonovi, který zřejmě zná recept na to, jak dál po dosažení vrcholu. I o tom je nové číslo mGuide.
Hezké počtení.

vyšlo: 5.6.2006

Psáno pro: časopis mGuide 2006/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200605~06~cerven~2006/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Buty
13 10 desek podle Radka Diestlera
16 Paul Simon
20 Pet Shop Boys
24 Žlutý pes
28 Recenze
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Peter Nagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.