muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2006/03

4.4.2006 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Milí čtenáři,
nedávno jsem dostal ediční plány několika velkých hudebních vydavatelství a při pohledu na množství zajímavých desek, které by se měly do konce roku objevit, mi samou radostí zaplesalo srdce. A to mi letos plesalo již několikrát. Zatím v souvislosti s novými Placebo, Flaming Lips nebo debutanty Arctic Monkeys a Corinne Bailey Rae. Recenze jejich desek najdete v příslušné rubrice, která byla opět rozšířena, a tak množství recenzovaných novinek v mGuide dosáhlo rekordního počtu - padesát. Zdá se, že se v populární hudbě po letech stagnace opět začíná blýskat na lepší časy. Důkazy najdete i na dalších stránkách tohoto čísla mGuide, které díky Ready Kirken, Davidu Gilmourovi, Blackmore´s Night a Arakainu dostalo poněkud rockovější zabarvení.
A pak je tady ještě jeden důvod k malé oslavě a dalšímu zaplesání srdce - mGuide v těchto dnech slaví své první výročí. Zůstaňte nám nadále věrní a příjemné počtení!

vyšlo: 4.4.2006

Psáno pro: časopis mGuide 2006/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200603~04~duben~2006/
 
obsah čísla
4 Aktuálně
8 Soutěž
10 David Gilmour
13 10 artrockových desek podle Leoše Korfoňe
16 Ready Kirken
20 Blackmore's Night
24 Arakain
28 recenze
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Zdeněk Marek
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.