muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2006/01

3.2.2006 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Vážení čtenáři,
venku mrzne a zdá se, že jediná smysluplná činnost v tomto skoro mrtvém období, kdy ani desek moc nevychází, je vyhrabat lyže ze sklepa a jet na hory. Anebo zajít na decku do šenku s kolegou, který tvrdí, že nemá cenu těšit se na dlouhou připravovanou desku The Who. Stejně bude špatná, prý. A rockoví hudebníci kolem druhé, třetí desky, nejlépe kolem třicítky, to mají zabalit jako Hendrix, Morrison nebo Cobain. Vím dobře, co má na mysli, zklamání ze starých oblíbenců jsou opravdu ta nejbolestivější.
Přesto s ním nesouhlasím. Představa, že nová deska Michala Prokopa po dlouhých sedmnácti letech by neměla nikdy přijít, je ještě děsivější. A co potom s Ulrychovci, kteří zrají jako víno, nebo Richardem Ashcroftem, který třetí desku má již taky za sebou? Ne, ne, poslechněte si radši jejich desky a přečtěte jejich výpovědi v tomto čísle a pak vám možná přestane vadit mráz a na hory vyrazíte v ještě lepším rozpoložení.

vyšlo: 5.2.2006

Psáno pro: časopis mGuide 2006/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200601~03~unor~2006/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Michal Prokop
13 10 desek Vojtěcha Lindaura
16 P.O.D.
20 Richard Ashcroft
24 Hana a Petr Ulrychovi
28 Recenze
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Ema Brabcová
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.