muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tiráž
 
editorial

ostatníčasopis mGuide 2005/07

14.12.2005 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: časopis - mGuide
Vážení čtenáři,
víte, jak my zaměstnanci hudebních časopisů poznáme, že se blíží Vánoce? Podle extrémního množství desek, které gramofirmy vydávají v tomto období a přetlaku zajímavých námětů na články a rozhovory. Řekl bych, že letošní úroda byla jedna z nejbohatších, co jsem kdy zažil. V rubrice Recenze jsme přidali jednu stranu navíc a stejně to nestačilo. Některým novinkám se prostě budeme muset věnovat v lednu a v únoru.
Na vánoční trh si vydavatelé počkali i s takovými jistotami jako jsou Madonna a navrátivší se INXS, které na stránkách tohoto čísla rádi vítáme. Přiznám se, že jsem ještě radši za perličku na dně v podobě rozhovoru s někdejším členem AG Fleku Ivem Víktorinem, který právě vydává svůj sólový počin.
První ročník existence mGuide jsme chtěli završit krásnou titulní stránkou, která se váže ke krásné desce. Jakoby naše přání vyslyšela mladá a nadaná Iva Frühlingová a její chuť dělat dobrou muziku nám vdechla dávku optimismu a elánu na celý příští rok. Nashledanou v něm a prožijte krásné svátky.

vyšlo: 7.12.2005

Psáno pro: časopis mGuide 2005/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/casopis-mguide/casopis-mGuide-200507~14~prosinec~2005/
 
obsah čísla
4 aktuálně
8 soutěž
10 Iva Frühlingová
13 10 desek českých zpěvaček nové generace
16 Madonna
20 Ivo Viktorin
24 INXS
28 Recenze
40 filmové premiéry
43 koncertní tipy
46 Hop nebo trop: Richard Krajčo
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.