muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Carpatia Castle

gothic rock, Most (Ústecký kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube myspace bandzone last.fm
 

sestava
Veronika Seidlová - Zpěv
Tomáš Pošvanc - Basová kytara
Josef Wohrfahrt - Zpěv, doprovodná kytara
Zdeněk Svoboda - Bicí
Milan Kubík - Klávesy
Václav Pazdera - Sólová kytara

biografie
Kapela hrající Gothic Rock

Pohledem na souboj mihotajících plamínků sytících se olšovým dřevem, jež každý se snaží pohybem tančící kobry dosáhnout vrcholu hořící pyramidy. Vítáme Vás v roce 1994 jímž datujeme počátek Carpatia Castle.
Zprvu soukromý počin, realizovaný na základě nápadů a inspirace spolu s dávnou touhou po Goth-Doom kapele a možnosti Home Recordingu se jako vlásečnice spojili ve vydatně živenou tepnu. V roce 2009 tak z nastřádaného materiálu poznalo tmu světa CD House By The Cemetary, které jakožto Show One Man vévodilo spíše atmosférou a spontánností nežli kvalitou zvuku a hráčským umem. V roce 2010 vychází druhé CD Vampire Requiem, na kterém dostali prostor kamarádi muzikanti, kteří po vydání prvního CD začali v tento projekt více důvěřovat a tento krok vtiskl hudbě nejenom nový sound, ale posunul Carpatii z temných Doomých bažin více k melodickému +++Gothic Rocku+++. Dekadentní zpovědi dvorní textařky, studiové zpracování nahrávek a natáčení klipu se zvučným hereckým obsazením byl rozměr, který přerost, veškeré očekávání, jenž naplňovalo naše krvácející duše.
Vytrvalost a porozumění zakládajících členů kapely vykrystalizovalo v kompaktní sestavu, která na pilířích předchozích CD začala stavět nový koncertní materiál. Individualita a srdíčko jednotlivých muzikantů posunula zpočátku nesmělý melancholický projekt v našlapanou temnou rockovou zpověď.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

Gothic Jarmark

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.