přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

By The Way

punkrock / poprock, Slaný (Středočeský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook instagram twitter youtube soundcloud bandzone
 

sestava
Kytara, Zpěv - Jaroslav (Jerry) Grulich
Baskytara, Vokály - Jakub (Čubin) Janda
Bicí, Vokály - Michal (Max) Pospíchal

biografie
Skupina By The Way byla založena 11.11.2011 ve Slaném. Žánrově se řadí do pop-punku/pop-rocku, hraje písně výhradně z vlastní produkce a od roku 2016 v českém jazyce.

Na kontě má jedno anglické studiové album z roku 2014 a několik singlů a EP nahrávaných ve studiích SONO Records, Propast, TDB Productions a KD Mlejn. 11.11.2017 vydala svoji druhou studiovou desku s českými songy pod názvem "Takový Jaký Sme". Na jaře 2018 chystá spolu s kapelou zakázanÝovoce tour třinácti koncertů na podporu nového CD.

Za dobu své existence hrála na mnoha prestižních místech, mezi nimi např. Lucerna Music Bar, kde křtila album skupiny Rybičky 48, Hard Rock Cafe, řadě pivních a městských slavností, nebo studentských festivalech typu Majáles. V roce 2017 se v line-upu kapely objevil třeba Basin Fire Fest, Rockování, United Islands, Festival v ulicích Ostravy nebo Cibulafest.

Skladby skupiny By The Way si odnesly několik hitparádových ocenění, objevují se v celorepublikových rádiových rotacích a vydaný videoklip i v televizním vysílání. V roce 2017 podepsala zastupující a nahrávací smlouvu se společností J3AG.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

Logo BTW - white

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.