přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

BroumBand

rock / rock'n'roll, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube bandzone last.fm
 

sestava
kytara, zpěv: Mirek Broum
baskytara, vokály: señor Bláha
bicí: Martyn Larkin

biografie
Kapelní začátky sahají do roku 2003 kdy kapela získala pověst divoké koncertní party,a jejíž špinavý projev vychází z tradic tvrdého rock´n´rollu. Kombinace energických vypalovaček s výraznými refrény a stoprocentní koncertní nasazení jsou poznávacími znaky BroumBandu.
BroumBand vznikl jako pocta americké nezávislé scéně 90. let. Na svém kontě má tři demosnímky
( Zapal nás, Poslední bastard v nebi, Kokai´n´roll ). Rok 2009 byl pro kapelu velmi úspěšný. Vítězí se svým klipem Poslední bastard v nebi v 1. Kole pořadu Výtah na Óčku a v rámci vítězství v T- music účinkuje na festivalu Rock For People. V roce 2009 také vyhrává první kolo hudební soutěže Future line a vyráží na klubové turné s Jolly Joker & PBU. V březnu 2010 vydává debutovou desku ´´Sex a jiné pohádky´´ s kterým vyjíždí na klubové koncertování.
BroumBand má za sebou řadu vystoupení z toho některé například po boku kapel Krucipüsk, Škwor, Hentai Corporation, Znouzecnost, Kurtizány z 25. Avenue, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Jolly Joker and the P.B.U. a další..
Podzim 2011 BroumBand strávil po boku kapely UDG na společném turné po celé republice. Na únor 2012 připadá vydání a velkolepý křest druhé desky Atentáty, na které si BroumBand pozval řadu hostů ze známých českých kapel. Ihned po křtu kapela vyjíždí na jarní turné po celé republice.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

BroumBand

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.