přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Bros 'n' Beasts

pop / rock / rock'n'roll, (Hlavní město Praha)
URL:
web: youtube bandzone
 

sestava
Scott - zpěv, kytara
Martin - kytara
Vojta - bicí
Ondra - basa

biografie
Kapela Bro's 'n' Beasts vznikla spojením členů táborské kapely Another Way (Martin, Vojta a Ondra) a frontmena kapely TBA, Američana Scotta De Castro. Ze společných jamů v létě 2009 začal vznikat materiál na debutovou desku. Prvním ze songů, které BnB natočili, je Eye to Eye, ke které byl natočen i klip. Ten byl zařazen 9. 10. do vysílání hudební televize Óčko. V prosinci odehráli BnB svoje první koncerty v rámci turné “Bandzone MySpace chudých Tour” s kapelou The Radiostars a 31. 12. vystoupili v historicky poslední Noci s Andělem na České televizi. V únoru 2010 kapela vystupuje na Óčko Awards 2009 a ve stejném měsíci se kapela přihlásila do soutěže RGM Livespace, kde se postupně probojovala až do finálového kola a skončila na 3. -4. místě. V létě 2010 bylo dokončeno debutové album On a Limb pod producentskou taktovkou Šmityho (ex- The Prostitutes, Roe-Deer) a Borise Carloffa (producent Sunshine nebo Kryštof). On a Limb vychází v říjnu 2010 u labelu Championship Music (Xindl X, David Koller) a BnB v rámci její propagace vyrážějí na podzimní “Hot Dance Student Parties Tour”. V listopadu je skladba Innocence zařazena do rotace rádia Rock Zone. Rok 2011 je pak ve znamení pokračujícího tour po klubech a letních festivalů. Koncem srpna byl song Forever nasazen do rotace rádia Expres.

Bro's 'n' Beasts v rámci zimního turné 2011/2012 s kapelou LUNO postupně objeli kluby po celé České republice. Během podzimu a zimy 2011 kapela též dokončila dva nové songy (Every 2nd End a Gremlin) a společně natočila ke každému videoklip – Every 2nd End pod taktovkou zkušeného režiséra Branislava Kleberce (TV Óčko), který se natáčel v prostorách Lucerny (v rámci vystoupení BNB na Hudebních cenách Óčka 2011) a pražského klubu ROXY, a Gremlin s bývalým frontmenem kapely Another Way a studentem FAMU, Petrem Koubkem. Pilotní videoklip Every 2nd End byl již nasazen do rotace v hudební televizi Óčko.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 9.5       celkem hodnoceno: 4x
galerie

Promo foto 1

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.