homepage
herminamuchova
herminamuchova Kelly Family se v Praze připravovali na svůj koncert
 
blog
 
Kelly Family se v Praze připravovali na svůj koncert

15.01.

Comeback století nepřichází každý den, a tak jeden takový stojí jistě za zmínku. Již za pár týdnů přijede do Prahy slavná skupina Kelly Family, která v devadesátých letech pobláznila miliony fanoušků po celém světě.

Část legendárních Kelly Family přijela v polovině listopadu do Prahy, aby si zde okoukli prostředí svého nadcházejícího koncertu. Ten se uskuteční 8. 3. 2018 v
pražské O2 aréně a podle členů kapely půjde o velkolepou show. Kelly Family se vrací po delší odmlce, podle všeho jim pauza prospěla a nyní jsou zpět se svými klasickými hity.

V Praze se nedávno ukázali tři členové slavné kapely Kelly Family. Konkrétně šlo o Angela, Patricii a Kathy. Všichni přiletěli, aby se zde setkali se svými fanoušky a
také aby si prohlédli místo, kde zanedlouho vystoupí v rámci evropského turné We Got Love. "Připravte se na velkou show plnou světelných efektů, výsuvných plošin, pyrotechniky a mnoho dalšího. Moc se těšíme," řekl v Praze Angelo Kelly.

Zástupci skupiny také hovořili o tom, co dělali v době, kdy společně nekoncertovali a co je vedlo k návratu. "V létě jsme se rozhodli, že uspořádáme dva koncerty v Düsseldorfu, kde naše kariéra začala. Všech šedesát tisíc vstupenek se vyprodalo za půl hodiny a tak jsme si řekli, že musíme za fanoušky vyrazit i do jiných zemí," řekla Kathy při návštěvě Prahy.

Patricia zase obdivovala krásy Prahy, do které často jezdí se svým manželem. "Bez nadsázky chci říct, že Praha je nejromantičtější město Evropy. Jezdím sem často a to město mne dostalo. Má neopakovatelnou atmosféru," složila poklonu Patricia.

Koncert se uskuteční 8. 3. 2018 a fanoušci uslyší zásadní skladby kapely jako An Angle, Nanana, Fell In Love With Alien a mnoho dalších.

Vstupenky na koncert Kelly Family jsou již v prodeji v síti Ticketportal. Více

informací zde: http://www.jvsgroup.cz/koncert/the-kelly- family-10153

Odkaz na video z návštěvy Prahy naleznete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=0iuTOHL5jW0
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.