muzikus.cz na

facebook twitter
homepage
Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh
Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh Bubenická show Jumping Drums odhalí kořeny naší existence
 
blogy
 

10.1.2013

Bubenická show Jumping Drums odhalí kořeny naší existence
 
 
blog
 
Bubenická show Jumping Drums odhalí kořeny naší existence

10.1.2013

Jumping Drums v Ostravě-Zábřehu rozsvítili vánoční strom bubenickými koledami a v lednu do DK Akord přivezou další jedinečnou bubenickou show - SOUTH.Bude to koncert, meditace, cesta za poznáním kořenů naší existence, při které načerpáte sílu pro současnost.
Před dvěma lety se Ivo Batoušek se svým bubenickým souborem Jumping Drums rozhodl zmapovat bubny a rytmy různých kontinentů. Začal s východem. Show EAST přinesla rytmy inspirované Čínou, Japonskem, Nepálem a Tibetem. Jih (South), to je pro Jumping Drums především Afrika - kontinent, který vdechl život civilizaci. Dalšími částmi plánovaného pětiletého projektu budou WEST (západ, indiáni) a NORTH (severské národy).
Zakladatel kapely Ivo Batoušek vyzývá hlavně k meditaci a odpočinku, protože jedna z funkcí bubnů je podle něj terapeutická. Koncert v DK Akord 22. ledna slibuje tedy nejenom hudební zážitek.

 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.