muzikus.cz na

facebook twitter
homepage
Sníh na schodišti
Sníh na schodišti Břitva, hlasování o RfP a naše hudba ke stažení!
 
blog
 
Břitva, hlasování o RfP a naše hudba ke stažení!

5.5.2009

Při brouzdání internetem našel Karlost docela zajímavou antianketu českých tvrděrockových publicistů nazvanou Břitva, do které hlasovalo 55 publicistů z 25 médií a ve které jsme se v letošním 8. ročníku umístili s albem To se nám hodí v "nahrávce roku" na 68. místě a v "objevu roku" na 47. místě. Není to sice žádné terno, ale je sympatické, že naše cédo vůbec zařadili, nezávisle zhodnotili a hlasovali pro něj! Jména hlasujících a kompletní výsledky všech kategorií najdete na břitevních stránkách (britva.abysszine.com).

Pod menu na naše webovky jsem přidal banner ohledně hlasování o hraní na letošním Rock for People. Jestli nás tam chcete vidět a slyšet, posílejte nám sms ve tvaru "STAGE 66" (bez uvozovek) na číslo 900 11 07 a pokud se umístíme do 5. místa, uvidíme se tam! Cena jedné sms je 7 Kč a posílat lze buď jednu nebo dokonce 5 denně (ještě zjišťujeme, kolem té soutěže je zatím pěkný bordel). Hlasuje se do konce května a veškeré další info a průběžný stav je na stránkách t-music (www.t-music.cz/akce/rock-for-people-udelej-si-svuj-festival).

Na výzvu několika natěšených lidí jsem dal znovu volně ke stažení naše první černé demo Rock's'Něhu a připíchl jsem i audio záznam našeho vystoupení na Rock Nymburk z 28.3.2009. Stahujte na našich webovkách www.snehulaci.cz v sekci hudba.
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.