muzikus.cz na

facebook twitter
homepage
Nantokanaru
Nantokanaru Nantokanaru se vrací na scénu!
 
blogy
 

13.06.

Nantokanaru se vrací na scénu!
 
 
blog
 
Nantokanaru se vrací na scénu!

13.06.

Česko-americký kvintet Nantokanaru se po desetileté pauze vrací na scénu s novým zpěvákem, videoklipem a třípísňovým EP s názvem "Emotional Damage Wreckage"

Singl s názvem Emotional Damage Wreckage pojednává o sklíčenosti emocionálně rozervaného jedince v betonové džungli tokijské megalopole. Inspirována zkušenostmi kytaristy Igora Pruši během jeho desetiletého pobytu v Japonsku, tato skladba kombinuje melancholické vokály a klasické kytarové motivy s těžkotonážními riffy a emotivními výbuchy hněvu. Emotional Damage Wreckage je ústřední skladbou nového eponymního EP Nantokanaru. Toto EP zahajuje japonsky zpívaná skladba Omatsuri – energický otvírák, který experimentuje s folklórním popěvkem v japonské pentatonice na pozadí synkopovaných odrážek a nekonvenčních zvukových textur. Celé EP pak uzavírá introspektivní poloakustický hymnus In The Light, ve kterém hostuje smyčcové trio členů České Filharmonie. Texty skladeb nabízejí kritickou reflexí současné společnosti, kultury a mezilidských vztahů z pohledu hlavních skladatelů Igora Pruši a Dereka Saxenmeyera, kteří strávili více než dekádu jejich života mimo domovskou zemi.
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.