muzikus.cz na

facebook twitter
homepage
APRÍLES 2016
APRÍLES 2016 Festival Apríles letos už pošesté!
 
blogy
 
 
 
blog
 
Festival Apríles letos už pošesté!

1.2.2016

Už se nemůžete dočkat sezony open-airů? Festival Apríles se vrátí do žižkovského parku Parukářka už v sobotu 23. dubna! Studenti Arts managementu Vysoké školy ekonomické v Praze dali dohromady již šestý ročník a vy se tak můžete těšit na bohatý hudební i doprovodný program!
Téma letošního ročníku představí místo plné kontrastů: Žižkovské ulice! Budete si moct užít den pestrý tak, jako je toto místo a nezáleží, jestli jste ze Žižkova, ze sousední čtvrti, nebo z druhého konce republiky.
Apríles je neziskový festival, který původně vznikl jako praktická seminární práce studentů Arts Managementu. V roce 2014 se přestěhoval ze Stromovky na žižkovskou Parukářku a začal se postupně zaměřovat na specifickou žižkovskou kulturu a rozmanitost tamního života. Vytváří tak specifický lokální festival jak pro rezidenty, tak návštěvníky této neobyčejné pražské čtvrti.
Další informace naleznete na www.apriles.cz nebo
na https://www.facebook.com/apriles.praha/.
Kontaktní osoba:
Martina Pavlíčková
media@apriles.cz
+420 776 491 444text
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.