muzikus.cz na

facebook twitter
homepage
FESTIVAL BRIKCIUS - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenného zvonu & #BACH330 (podzim 2015)
FESTIVAL BRIKCIUS - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenného zvonu & #BACH330 (podzim 2015) Pozvánka: Kolibří úsměv, Eutanazie a Závrať na Petřínské rozhledně
 
blogy
 
 
 
blog
 
Pozvánka: Kolibří úsměv, Eutanazie a Závrať na Petřínské rozhledně

14.11.2015Jste zváni na literárně hudební pořad DEN POEZIE - KOLIBŘÍ ÚSMĚV z nové sbírky básní Anny Brikciusové, za violoncellového doprovodu autorky, který se koná v pondělí 16. listopadu 2015, od 16:30 hodin, v Petřínské rozhledně (Petřínské sady, Praha 1, ). Vstupné dobrovolné.

Během večera bude Janem Sukem pokřtěna nová kniha Eutanazie (2015) Anny Brikciusové a uvedena premiéra skladby Závrať pro sólové violoncello (2015) skladatelky a varhanice Ireny Kosíkové.

V rámci 4. ročníku Festivalu Brikcius, 17. ročníku festivalu Den poezie, 330. výročí narození Johanna Sebastiana Bacha a 205. výročí narození básníka Karla Hynka Máchy (*16. listopad 1810 - 1836).

Ve spolupráci s Muzeem hlavního města Prahy a Nakladatelstvím H&H. Více informací je k dispozici na webových stránkách http://Festival.Brikcius.com .


"Povídkový soubor violoncellistky, básnířky a spisovatelky pocházející z rodiny se širokým kulturním zázemím je jejím knižním debutem. Obsahuje nerozsáhlé povídkové texty plné fantazie, humoru, ironie i sebeironie. V obsáhlejší próze, jež dala titulu název, se pokouší vyrovnat s problémem "řízené smrti", hojně diskutovaným a pro mnohé stále nepřijatelným. Navzdory věku se Anna Brikciusová vypořádala s tímto fenoménem citlivě, bez nadsázky, otevřeně a se snahou v mysli překonat dosavadní tabuizování eutanazie."
Jan SukKniha Eutanazie v prodeji během večera ve festivalové pokladně a/nebo zde:
http://www.nakladatelstvihh.cz/detailknihy/beletrie/eutanazie/


========================

press @ Brikcius.com
http://Festival.Brikcius.com

========================
http://www.YouTube.com/FrantisekBrikcius | https://Twitter.com/Brikcius
http://www.FaceBook.com/FestivalBrikcius | http://www.FaceBook.com/Brikcius
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.