muzikus.cz na

facebook twitter
homepage
FESTIVAL BRIKCIUS - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenného zvonu & #BACH330 (podzim 2015)
FESTIVAL BRIKCIUS - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenného zvonu & #BACH330 (podzim 2015) Festival Brikcius - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenné zvon
 
blogy
 

11.6.2015

Festival Brikcius - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenné zvon
 
 
blog
 
Festival Brikcius - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenné zvon

11.6.2015

Předběžně jste zváni na FESTIVAL BRIKCIUS - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenného zvonu & #BACH330 (podzim 2015), který se každoročně koná pod záštitou starosty Městské části Praha 1 a ve spolupráci s Galerií hlavního města Prahy.V rámci 4. ročníku vystoupí český violoncellista František Brikcius, skladatelka a varhanice Irena Kosíková žijící ve Francii, česká violoncellistka Anna Brikciusová a sourozenecké violoncellové Duo Brikcius.

Letošní dramaturgie je zaměřena na 330. výročí narození Johanna Sebastiana Bacha (benefiční koncert J. S. BACH: UMĚNÍ FUGYtext odkazu pro Nadaci Charty 77 | Konto Bariéry, kompletní provedení VIOLONCELLOVÝCH SUIT a SONÁT), 115. výročí narození spisovatele Jiřího Weila (film MAKANNA) a virtuózní tvorbu francouzských a italských skladatelů (ITALSKÉ HUDEBNÍ BAROKO & SOUČASNOST, DUO BRIKCIUS - BAROKO V KRVI).

Více informací na webových stránkách http://Festival.Brikcius.com .========================

press @ Brikcius.com
http://Festival.Brikcius.com

========================
http://www.YouTube.com/FrantisekBrikcius | http://Twitter.com/Brikcius
http://www.FaceBook.com/FestivalBrikcius | http://Instagram.com/Brikcius
 
 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.