přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

BLACK BULL

hard rock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook bandzone
 

biografie
Kapela BLACK BULL vznikla na sklonku roku 2009 kolem zpěvačky Lucky Roubíčkové (ex Krleš) a několika zkušených muzikantů, kteří se dříve podíleli na tvorbě v jiných formacích jak na tuzemské, tak i na zahraniční rockové a metalové scéně. Ačkoli je kapela soustředěná v Praze, ani jeden ze členů není rodilý pražák. Jejich původ je rozstřelem od Karlových Varů, přes Chocerady až po Karvinou.

Lucie Roubíčková působila na tuzemské scéně coby zpěvačka v kapelách Krleš, Citron (doprovodné vokály na Síla návratů tour). Píše texty pro kapely, jako jsou například Citron (album Bigbítový pánbů) nebo Seven (např. skladba Beznaděj byla umístěna jako bonus track na DVD Kajínek). Lucie spolupracuje i s německými a americkými hudebníky a produkcí. V Bullovi má na svědomí zejména zpěvy, spoluutváří hudbu a píše texty jak české, tak i anglické.
V červnu 2013 kapela vydala své debutové album s názvem "Rock All Night", které vyšlo pod německým vydavatelem v celém světě, proto bylo natočeno v angličtině. Albu se dostalo velmi pozitivního přijetí jak mezi fanoušky rocku, tak mezi kritiky.

V České republice kapela zpívá převážně v češtině.

V současné době už ale kapelu můžete vidět a slyšet na některém z jejich koncertů, které vás zvednou ze židlí a nabijí pořádnou dávkou energie.
Halellujah rock'n'roll !!!

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 2       celkem hodnoceno: 1x
galerie

BLACK BULL

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.