přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Black Alert

hard rock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook twitter youtube myspace bandzone
 

sestava
Lucas Ray - kytara, zpěv
Adam Feit - kytara, zpěv
Balzur - baskytara, zpěv
Jakub Beran - bicí, zpěv
______________________________

Bývalí členové:
David Pokorný - guitar (2008 - 2011)
Karel Kořínek - keyboards (2010 - 2011)
Vladislav Krátký - lead vocal (2010 - 2011)

biografie
Kapela Black Alert byla založena na podzim roku 2008. Vznikla z rozpadlé kapely Overdose kterou založil Balzur s Davidem Pokorným a spolu s kytaristou Robertem Horčíkem přijali bubeníka Jakuba Berana. Ovšem neshody s Robertem dohnaly celé Overdose k rozpadu.
David, Balzur a Berry hledali nového a rozhodně lepšího kytaristu. Poslední, zakládajicí člen který vstoupil do kapely byl Lucas Ray. Po jeho příchodu se začíná datovat existence kapely Black Alert.

Do roku 2010 vstoupili BA už jako rozjetá kapela se svým vlastním repertoárem. Aby svou práci dostali mezi lidi, natočili v první polovině roku 2010 Demo CD s názvem Black Alert na kterém se objevilo 8 tracků. V půlce roku 2010 byla kapela rozšířena o klávesáka Karla. Díky jeho příchodu celý repertoár zmetalověl. V druhé polovině roku 2010 se ke kapele přidal zpěvák Vláďa Krátký.

Na podzim se kapela zůčastnila soutěže kapel RockPro. Zde v metalovém kole které proběhlo v Music City 20. 11. 2010 postoupili BA jako vítěz do finále. V závěru roku se v kapele vyhrocují názory na tvorbu a postoje ke kapele. Proto začátkem roku 2011 odchází z kapely David Pokorný. Poslední vystoupení které tato sestava odehrála bylo 15. 1. 2011 na finále soutěže kapel RockPro v Matrixu. I toto velké finále kapela vyhrála a dosáhla tak 1. skutečně velkého úspěchu. Následují další koncerty pod hlavičkou RockPro.

Ale ani tato sestava moc dlouho nevydržela a po odchodu Karla Kořínka a Vladislava Krátkýho na jaře roku 2011 se kapela opět vrací ke složení 2 kytary, basová kytara a bicí. Novým kytaristou se tak stává Adam "Berný" Feit. Zkušený kytarista s mnoholetou praxí v koncertování i nahrávání.

Nyní kapela hraje v sestavě:

Lucas Ray - kytara, zpěv (2008 - present)
Adam Feit - kytara, zpěv (2011 - present)
Balzur - Baskytara, zpěv (2008 - present)
Jakub Beran - bicí, zpěv (2008 - present)

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

BA Live

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.