přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

BIKKINYSHOP

crossover / rock, Králův Dvůr (Středočeský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook bandzone
 

sestava
Tom - zpěv
Michal - bicí
Martin - basa
Štěpán - kytara

biografie
Někdy v půlce minulého století objevili i Amíci kouzlo štěpení atomu a jali se zamořovat planetu desítkami pokusů o nemalé radioaktivní detonace. Lepší místo než Tichomoří si už ani vybrat nemohli. Malý atol Bikini to odnesl z první ruky a tamním domorodcům tak dodnes svítí vnitřnosti. V tu dobu vynalezl nějaký chytrý chlapec dvojdílné plavky, jejichž schopnost zakrývání cudných částí těla něžnější poloviny populace je dnes už jen mizivá. Tedy věčná chvála mu. Jeho revoluční outfit dostal název právě po veřejné střelnici v tropickém Ráji, neboť o ničem jiném se v médiích stejně nemluvilo. My (po nejednom velmi živém snu) vzali jméno taktéž za své a jako bonus ho trochu znetvořili, jakožto důsledek ozáření...

Kapela Bikkinyshop vznikla v mezidobí let 1998-2002, kdy spolu začali muzicírovat bratři Prokšové - Martin a Michal. V průběhu času se dala dohromady první plnohodnotná sestava a do kapely přišl zpěvák Rob Fron a baskytarista René. Tvorba byla hodně ovlivněna hardcorem s vlivy nu-metalu, vše podkresleno temnou a depresivní atmosférou. Začalo se koncertovat a vzniklo první demo - nahrávka s názvem The Last Trip.

V roce 2005 přišla na svět další demo nahrávka Life in the Circle, která byla razantním krokem kapely směrem k melodičnosti. Po natočení materiálu příšel do kapely druhý kytarista Stevie, spolužák bubeníkova synka :). V prosinci 2005 Rob s Reném odešli.

Počátkem roku 2006 se objevil zpěvák Noise a baskytarista Tazzy a začal se tvořit nový materiál, který už se odklonil od původního pojetí hardcore-nu-metalu úplně. Ve spolupráci s producentem Majkláčem (the.switch) se nahrálo regulérní CD Land of the lost fishermen. V roce 2009 však Noise a po něm Tazzy mizí. Martin bere do rukou basu.

Na konci roku 2010 přišel Tom, frontman, který prošel kapelami CheckPoint a Luca Brasi. V 3bees se nahrál singl Fight Club. Po něm se v Biotechu tvoří EP.

Takže...počkej počkej...jak počkej počkej? No normálně počkej, normálně počkej... :)

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Bikkinyshop

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.