muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
bazar
podat inzerát může pouze přihlášený uživatel, viz. PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE (registrace) v pravé horní části stránek
 
inzerát

prodej
Bose T1 Tonematch
číslo inz.: 129102
Digitální, programovatelný mixážní pult. 3 x mono vstupy + inserty, 1 x stereo vstup + USB port - digitální stereo vstup DA převodník, výstup Master + výstup Aux. Vynikající vestavěné efekty a přednastavení pro zpěv i nástroje, přeprogramovatelné presety pro různé typy mikrofonů, různé druhy kytar, klávesy, baskytary nebo playback. DeEsser, kompresor, eqalizér, parametrický eqalizér, echo, reverb je mnohem lepší než u novějších modelů T4S nebo T8S. Jedná se sice o monofonní mixer, lze však nastavit Master + Aux zvlášť pro levý a pravý kanál a tak využít mix jako stereofonní. Zároveň lze využít USB port jako AD převodník pro připojení PC nebo iPadu, iPhonu při přehrávání playbacku z těchto zařízení.
Mix byl používaný jen měsíc, a to pouze doma, je ve stavu nového. Je k němu originální obal, napáječ, originální balení, návod a originální držák pro připevnění na mikrofonní stativ. Koupeno ve Švýcarsku. Prodejní cena 4500 kč. Po dohodě mohu přivézt do Brna - Prahy.

zveřejněno:
 07.02.2020
rubrika:
oblast:
 Jihomoravský kraj
telefon:
 723 617 343
email:
 
Online verze stránky:
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.