přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

BAF

crossover / garage / metal / punkrock / rock'n'roll / thrash metal / poprock / indie rock / nu metal / progressive / new wave / hard & heavy, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook
 

sestava
Sany Bec
Soukee
Your Grandma

biografie
BAF začal v prosinci 2014 v Praze bez vážných očekávání, přicházel jako skupina pro zábavu, hrát rock a dělat to nahlas. První sestava byla: Howling Eve - kytara, Tomas Brandon - basa a Sany Bec - bubny.

Po nějaké době v září 2015 odešel Tomáš z kapely a nahradil ho Hana K. Přinejmenším jsme měli dívku v kapele, takže hraní naživo bylo pro naše publikum mnohem zajímavější. :-) Zahráli jsme pár koncertů, včetně německého Metal Festu, které ukázaly, že BAF může mít nějaký skutečný potenciál.

V květnu 2017 Hana K. opustila kapelu a my se rozhodli proměnit rytmickou sekci kompletně, Howling Eve stále zpívá a hraje na kytaru, ale Sany Bec začíná hrát basu. Máme nového člena SouKee, který Teď hraje bicí. Po této změně se hudba stává těžší, hlučnější a o krok blíže k mnohem silnějšímu a těžšímu punkrock zvuku. V říjnu 2017 jsme zahájili spolupráci s Jaro Sound Production, abychom dokončili nahrávky a na tomto světě udělali digitální stopu BAF.

2. prosince v roce 2017 hraje BAF jako podpora ex YU punk / new wave legends Električni Orgazam. Je to pro nás velkou ctí a s obrovským respektem k této skupině jsme si doposud užívali nejlepší koncert a největší dav.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.