přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

APOSIOPESIS

metal, (Hlavní město Praha)
URL:
web: další stránky facebook
 

sestava
Zpěv: Jiří Mc Rella
Kytara: Teodor Korn
Kytara: Dennis Kurc
Bicí: Jozef Koscelanský
Baskytara: Otto Kokštein
Doprovodný zpěv: Adriana Pitrová

biografie
APOSIOPESIS

Kapela vzniká na základě natáčení sólového CD kytaristy Teodora Korna (ex Funeral Ceremony, Anestesia, Kamarila, Schlak)

Díky vzájemné spokojenosti všech hostů se spoluprácí na solovém CD, se Teodor Korn rozhoduje na podzim 2009 v tomto seskupení setrvat a to pod názvem APOSIOPESIS. Z latiny: nedokončená řeč,nedokončená věta, něco nedořečeno. Název kapely vzniká podle přezdívky jednoho z hostů kytaristy Petra Kozlovského.

Kapela se ještě na podzim 2009 zavírá do zkušebny a připravuje se na live koncerty a na vydání alba, které se natáčí v hudebním studiu: NOXI u Ivana Bohuňovského (JOY ) v Třemošné u Plzně a to pod pracovním názvem: Forbidden apple of Ewa. Producentem tohoto CD se stává italský zpěvák kapely Crownheads Frederick Livi
( www.crownheads.com ) a také natáčí klip k písni: "Zvony před řekou Styx", který bude součástí CD a to jak bonusový materiál.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

APOSIOPESIS

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.