muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Anna Mlinariková

jazz, (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky
 

sestava
housle, piano, kontrabas, bicí

biografie
Jazzová houslistka Anna Mlinariková je absolventkou Střední pedagogické školy (1998) a Konzervatoře Jaroslava Ježka (2005). V roce 2003 a 2004 studovala v USA. Byla přijata na prestižní Bostonskou Berklee College of Music, kde získala na základě konkurzu talentové stipendium a velice úspěšně absolvovala obor jazzové housle v rozsahu šesti semestrů u Roba Thomase a Matta Glasera. Už po prvním semestru byla zařazena na děkanský seznam nejlepších studentů Berklee College of Music a po absolvovaní druhého semestru získala nabídku dalšího stipendia.
V listopadu 2008 vydává své debutové album "The Very First", které natočila s klavíristou Petrem Maláskem, kontrabasistou Janem Greifonerem a bubeníkem Bady Zbořilem.

Působení:

ANNA MLINARIKOVÁ BAND - jazzové festivaly a koncerty, zvané JAZZPARÁDA, pravidelně pořádané v divadle Semafor. Objevuje se také jako sólistka větších či menších jazzových kapel.

Divadlo SEMAFOR - role spisovatelky Vilmy v hudební komedii "Sukně smutnou jehlou spíchnutá" (libreto hry, spojené s módní přehlídkou absurdních modelů, napsal Jiří Suchý).

Kapela zpěvačky ANETY LANGEROVÉ

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.