muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Animal Rock

Ostrava
URL:
web: další stránky facebook bandzone
 

sestava
Honza "Hans" Šešulka - zpěv, kytara

Daniel "Danny" Weiss - bicí

Pavel "Kalis" Kalina - baskytara

David "Rocco" Tabor - kytara

biografie
Kapela vznikla v létě roku 2014 v tříčlenné sestavě. Až do konce tohoto roku jsme psali písničky, texty a ustálovali repertoár.

V únoru 2015 bylo v natočeno ve studiu DIGAZ RECORDING STUDIO v Karviné čtyřtrackové EP s názvem PROMO EP 2015, které obsahuje skladby Armáda Andělů, Houbař, Démon a Snad. EP bylo pojato jako digitální release a je volně ke stažení na Bandzone.cz profilu kapely bandzone.cz/animalrock. Po zveřejnění EP začíná živé hraní. V červenci kapelu opouští původní baskytarista Boris a je nahrazen Bohdanem.

Na průlomu listopadu a prosince jsme opět v Karviné natočili nový singl Slepá kolej. Koncem roku Bohdan opouští kapelu.

Začátkem roku 2016 doplňuje sestavu v pořadí již třetí basák Pagi. S Pagim byla přetočena basa v singlu Slepá kolej a singl byl zveřejněn s nově nahranou baskytarou. V roce 2016 bylo odehráno několik zajímavých koncertů a kapela poprvé sbírá zkušenosti v Českém rozhlase Ostrava a v Rádiu Čas Rock. K závěru roku kapelu opět opouští baskytarista Pagi.

Rok 2017 začíná příchodem již čtvrtého basáka Pavla a nedlouho poté z kapely odchází po vzájemné dohodě bubeník a zakládající člen Kendy. Vzápětí je nahrazen zkušeným bubeníkem Dannym a v kapele zůstává jediný původní člen Hans. Začíná nová éra Animal Rock. V této nové sestavě se kapela v červnu zavírá do studia Hard Café v Karviné a 12. srpna spatřilo světlo světa debutové album "Bez řečí".

1.9.2018 s námi poprvé vystupuje náš čtvrtý člen kapely. Je jím David "Rocco" Tabor.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

kapela

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.