muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

ALLNEVR

rock, Havířov (Moravskoslezský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube
 

biografie
Skupina ALLNEVR vznikla z dřívejší kapely X-RAY založenou v roce 1992 Miroslavem Olszovym (kytara) a Stanislavem Howadikem (bicí). Hledání baskytaristy a zpěváka po různých výměnách členů končí rokem 1994, kdy kapela hraje ve třech členech s Josefem Pokorným (zpěv, basskytara). Odchodem bubeníka Standy přichází v roce 1995 nový člen Vladimír Vrba (bicí) a o 3 měsíce později kapela hraje s novým baskytaristou Vladimírem Neugebauerem, Josef už pouze zpívá. Hraje se na různých festivalech a po klubech až do roku 1997, kdy kapela končí. Po delší pauze skupina začíná v roce 2005 znovu hrát ve složení Olszovy, Vrba, Pokorný a vzniká skladba "Virtuální svět". Po roce opět kapela končí a v roce 2016 po změně názvu na ALLNEVR začíná hrát ve složení Olszovy (kytara), Vrba (bicí + zpěv), Neugebauer (baskytara). Volba, aby zpíval bubeník Vladimír se vyplatila a skupina ALLNEVR po natočení demo CD dostává nabídku od Petra Jandy (Olympic), aby hrála jako předkapela na jejich tradičním koncertě ve Stříbrné Skalici.
Dnes kapela pracuje na svém debutovém albu, které komplet nahráváme v našem vlastním studiu a vydání alba je naplánováno na prosinec 2017. V létě plánujeme natočení druhého klipu + záznam koncertu ze Stříbrné Skalice s Olympicem.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.