přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Keith Richards

1978 (před 41 lety)
Keith Richards odsouzen v Torontu za užívání heroinu na rok s podmínkou, musel přislíbit dobročinný koncert pro Kanadský národní institut nevidomých; přesně o pět let dříve vyvázl v Londýně s pokutou

1964 (před 55 lety)
přesně čtyři roky poté, co se ve vlaku dali dohromady Mick Jagger a Keith Richards, vystoupili The Rolling Stones v populárním americkém televizním pořadu The Ed Sullivan Show v New Yorku, moderátor se nechal slyšet, že už v něm nikdy nevystoupí

1969 (před 50 lety)
také v Británii se singl Sugar, Sugar "umělé" skupiny The Archies dostal na 1. místo hitparády, dokonce na 8 týdnů


Bill Wyman
BILL WYMAN
*24. 10. 1936

TED TEMPLEMAN
*24. 10. 1944

JOŽO RÁŽ
*24. 10. 1954

 
10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Lenky Dusilové
Lenka Dusilová je držitelkou mnoha ocenění, ale nikdy ji to k mainstreamu netáhlo. V posledních letech se i kvůli mateřství stále více uzavírala do společnosti...
celý článek
aktuálně
02.09. Festival amatérských kapel napříč žánry, hrajících převážně vlastní autorskou tvorbu, prostě mejdan šílenejch hudebních těles a parádních muzikantů v příjemném prostředí stodoly a sklípku, plzeň, grill, bar, možnost noclehu…
29.08. Nejlepší zvuk široko daleko? Samozřejmě na Festiwallu!
25.08. You know that Prestige is the top-level series from Ibanez Guitars?
S.L.P. Snares is a household name? Have you ever heard of a tremolo?
If you can answer these questions with "yes", you may be the right candidate for this job in our company:
20.08. Srdečne Vás pozývame na „Music Festiwall 2019“, ktorý sa uskutoční 6. - 8. septembra na mieste Hudobného obchodu Kytary.cz. Každý účastník má možnosť zúčastniť sa workshopov a koncertov.
19.08. Ibanez Vás pozýva na tohtoročný Music Festiwall v Prahe v priestoroch hudobnín KytaryCZ od 6-8. septembra na Ibanez History Guitar Roadshow, ktorá prichádza s pekným výberom gitár Ibanez, ktoré formovali éru Steva Vaia, Paula Stanleyho, Joe Satrianiho a mnohých ďalších Ibanez umelcov.
27.05. Poslední šance si zahrát v Lucerně
21.05. Spoločnosť Mariána Vargu si na tento rok ako svoj najväčší projekt zvolila vydanie prvej časti súborného diela Mariána Vargu. Už vyše roka na ňom intenzívne pracuje skupina nadšencov, ktorí si uvedomujú kultúrny rozmer Vargovej pozostalosti, ale aj možné riziko jeho zabudnutia.
21.05. 29. května proběhne v pražské prodejně Music City workshop hry na cajon.
Temperament a krásu exotického tvůrce beatů vám přijde představit perkusionista a firemní hráč značky Meinl Michael Cába, muzikant s bohatými zkušenostmi a zálibou v afro-kubánské hudbě.
20.05. Jubilejní desátý ročník soutěže kapel Šance Muzikus 2019 již zná své finalisty. Z 239 přihlášených souborů a jednotlivců postoupilo do živého finále, které proběhne ve středu 22. května v pražském Music City klubu, deset souborů ze všech koutů republiky.
04.04. Jubilejní desátý ročník soutěže Šance Muzikus, pořádaný tradičně ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů je spuštěn. Hlavními cenami pro deset finálových kapel je hraní na festivalech jako Rock for people, Přeštěnice, Sázavafest, Černá OAF a dalších. Pro letošek je již domluveno minimálně 35 slotů (hracích časů) na 8 festivalech.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.