přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Dave Grohl

1990 (před 27 lety)
Dave Grohl ex- bubeník Washington D.C.'s Scream se přidal k Nirvaně

1967 (před 50 lety)
The Doors vydali své druhé album Strange Days, někdy je za den vydání označováno až datum 2.10.1967, kdy se objevilo v dalších zemích

1971 (před 46 lety)
Fireball - 6. album skupiny Deep Purple na 1. místě britské albové hitparády


Steven Bailey
STEVE SEVERIN
*25. 9. 1955

ERIK DARLING
*25. 9. 1922

JOHN FIDDLER
*25. 9. 1947

 
Ostrov hudby a LALA Slovak Music Export
Česko a Slovensko jsou v rámci hudební scény vzájemně se ovlivňující, propojené nádoby. Není proto divu, že téměř současně a za vzájemného přihlížení vznikají na obou stranách také organizovanější pokusy o export domácí klubové scény do zahraničí.
celý článek
koncertní tipy

Nenalezen žádný koncert...

 
aktuálně
DNES Martin Vajgl je veřejnosti známý především jako bubeník kapel Vltava, Wanastowi Vjecy, Čechomor, nebo Olympic. Mnohým ale neunikly jeho sólové projekty, ve kterých se realizuje i jako skladatel.
22.09. Bubenický festival ve Vysokém Mýtě je bezesporu nejdůležitější událostí české bubenické komunity.
19.09. Do Prahy se po čase opět vrací britská metalcorová senzace Architects. Kapela, která aktuálně promuje sedmou studiovou deskou All Our Gods Have Abandoned Us, vystoupí 25. ledna 2018 ve Foru Karlín za doprovodu stylově spřízněných While She Sleeps.
15.09. Pět let po úspěšném debutu Hotel v tiché ulici přichází autorská dvojice Lady a Iva s kolekcí čtrnácti nových písniček pod názvem Soukromé písně. Nahrávka opět pracuje s tichými náladami, s intimními příběhy a akustickými barvami – přesto není aranžérskou kopií předchozího alba.
11.09. Svaz autorů a interpretů (SAI) je profesní organizace muzikantů, která se zabývá prostředím, ve kterém aktivní hudebníci tvoří a podnikají. Na různých úrovních - od pořadatelů přes kolektivní správce až po Ministerstvo kultury ČR – vyjednává a připomínkuje mantinely hudebního průmyslu v celé jeho šíři. Nyní vás tento občanský spolek zve na svůj 28. sněm.
06.09. Ibanez vám s radostí přináší Máté Bodora ze světoznámé pirátské metalové kapely Alestorm. V září 2017 proběhnou kliniky v Maďarsku, Slovensku, Polsku a České republice.
04.09. Deváté studiové album Papa Roach Crooked Teeth je návratem k jejich kořenům.
30.08. Meinl perkuse představí vystoupení Tokhi a Groove Army na letošním hudebním Festiwallu v Praze.
08.08. Na 2. září 2017 je plánován další ročník oblíbeného hudebního festivalu ReeveLand Music Festival, který se bude konat v Markneukirchenu v sídle společností Framus & Warwick.
22.06. 17. ročník kultovního hudebního festivalu OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE se nezadržitelně blíží! Již za několik dní bude uprostřed jihočeských lesů, luk a strání opravdu živo, neboť odstartuje třídenní hudební party s bohatým doprovodným programem pro malé i velké!
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.