přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

UB 40

1993 (před 26 lety)
úprava Presleyho hitu Can't Help Falling In Love v podaní birminghamské kapely UB40 se dostala na 1. místo v USA, zazněla ve filmu Sliver (u nás Někdo se dívá) se Sharon Stoneovou

1988 (před 31 lety)
album Steva Winwooda Roll With It se dostalo na 1. místo amerického žebříčku, stejnojmenný singl následoval o týden později

1993 (před 26 lety)
skupina U2 s albem Zooropa vedla na dva týdny také americký žebříček


Heinz Burt
HEINZ BURT
*24. 7. 1942

LARRY GOTT
*24. 7. 1957

JENNIFER LOPEZ
*24. 7. 1969

 
10 desek - 10 desek nejoblíbenějších desek Zuzany Vintrové
Dnešním hostem této rubriky je zpěvačka skupiny Tichá dohoda Zuzana Vintrová, která je původem z Kladna a poprvé jsme o ní slyšeli před několika lety...
celý článek
aktuálně
27.05. Poslední šance si zahrát v Lucerně
21.05. Spoločnosť Mariána Vargu si na tento rok ako svoj najväčší projekt zvolila vydanie prvej časti súborného diela Mariána Vargu. Už vyše roka na ňom intenzívne pracuje skupina nadšencov, ktorí si uvedomujú kultúrny rozmer Vargovej pozostalosti, ale aj možné riziko jeho zabudnutia.
21.05. 29. května proběhne v pražské prodejně Music City workshop hry na cajon.
Temperament a krásu exotického tvůrce beatů vám přijde představit perkusionista a firemní hráč značky Meinl Michael Cába, muzikant s bohatými zkušenostmi a zálibou v afro-kubánské hudbě.
20.05. Jubilejní desátý ročník soutěže kapel Šance Muzikus 2019 již zná své finalisty. Z 239 přihlášených souborů a jednotlivců postoupilo do živého finále, které proběhne ve středu 22. května v pražském Music City klubu, deset souborů ze všech koutů republiky.
04.04. Jubilejní desátý ročník soutěže Šance Muzikus, pořádaný tradičně ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů je spuštěn. Hlavními cenami pro deset finálových kapel je hraní na festivalech jako Rock for people, Přeštěnice, Sázavafest, Černá OAF a dalších. Pro letošek je již domluveno minimálně 35 slotů (hracích časů) na 8 festivalech.
01.04. Ekologická opatření se nevyhnou ani hudebnímu průmyslu
27.03. JCM v nové sestavě uctí památku Jona Hisemana na koncertním turné „In Memory Of Jon Hiseman. V Praze zahrají 2. května v Lucerna Music Baru.
13.03. Skladatel a hudebník Ondra Škoch, známý především jako dlouholetý baskytarista kapely Chinaski, vydává sólové album Řekni napořád.
01.02. Steven Wilson príde prvý krát na Slovensko. Britský producent, skladateľ a hudobník, ktorému sa za svoju vyše tridsaťročnú kariéru podarilo vyprodukovať desiatky albumov, odohrať stovky koncertov a priblížiť okrajové hudobné žánre širšiemu publiku, navštívi bratislavskú Refinery Gallery už o pár dní, presnejšie 10. februára.
22.11.2018 Město Šumperk přivítá místní i přespolní písničkáře v premiéře otevřené scény
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.