přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Genesis2

1972 (před 46 lety)
první americký koncert Genesis se uskutečnil na Brandeis University ve Waltham, Massachussetts

1968 (před 50 lety)
začalo filmování The Rolling Stones Rock & Roll Circus, za účasti Johna & Yoko, The Who, Erika Claptona, Jethro Tull (s Tonym Iommim) a dalších, Stones se výsledek nelíbil, a tak hotový film dovolili vydat až v roce 1996

1982 (před 36 lety)
rozcházející se trio The Jam odehrálo svůj poslední koncert v Brightonu


Frank Farrano - NIKKI SIXX
NIKKI SIXX
*11. 12. 1958

ERROL BROWN
*11. 12. 1948

McCOY TYNER
*11. 12. 1938

 
Elektronická nálož na Colours of Ostrava, Hopkins, HVOB, GusGus anebo Molécule
Colours of Ostrava se opět může chlubit svou multižánrovostí, jelikož již nyní je z programu jasné, že nebude nouze jak o písničkáře, popové hvězdy, rockové a indie ikony, tak o vybranou současnou světovou elektroniku, která bude velkým a záživným čtyřdenním zážitkem pro všechny příznivce tohoto žánru.
celý článek
aktuálně
22.11. Město Šumperk přivítá místní i přespolní písničkáře v premiéře otevřené scény
20.11. V pátek 14. prosince proběhne v pražském Studiu Paměť křest SP vinylu Jaromíra Löfflera. Ten patřil v šedesátých letech mezi nejlepší české zpěváky a po boku Marie Rottrové udával směr českého soulu.
19.11. Legendární český básník, člen The Plastic People of the Universe a vůdčí duch českého undergroundu za sebou zanechal rozsáhlé dílo, které nyní nově nabízí Městská knihovna v Praze. V rámci nového projektu E-knihovna nabízí ke stažení desítky titulů z Jirousovy básnické tvorby a část zcela zdarma.
08.11. Najde Intergram nového ředitele?
02.11. Šestý ročník mezinárodního showcaseového festivalu a konference Nouvelle Prague proběhne ve dnech 2.-3. listopadu 2018 v prostorách pivovaru Staropramen a blízkých klubech.
22.10. Bubenický festival ve Vysokém Mýtě je bezesporu nejdůležitější bubenickou událostí v České republice.
19.10. Letošní rok, rok 2018 je každopádně sešup, vlastně to všecko začalo být takzvaně husté v momentě, když mi zavolali v dubnu, že by mě chtěli do Rytmusovy show.. Tak jsem to vzala a od té doby to jede, od března do konce července jsme měli takřka každý víkend koncert v Německu, začali jsme plánovat největší klip v mé dosavadní kariéře, dávali jsme dohromady písničky na EP, a nejkrásnější to bylo to, když jsme o víkendu stihli 2-3 koncerty, v Německu a přejezd do ČR a tam dvoják, to bylo vážně skvělý...
10.10. Již šestým rokem se sejdou 8. listopadu 2018 v Pardubicích na konzervatoři kytaristé, kteří nehrají klasiku a pokusí se z odpoledního neveřejného semifinále probojovat do večerního finále.
24.09. Cremona je městečko v severní Itálii, které se proslavilo hlavně tím, že zde byly v 16. století vyrobeny první housle slavným Antoniem Stradivarim. Cremona je dodnes místem s hudební tradicí. Od roku 2002 se v Cremoně každoročně pořádá veletrh s hudebními nástroji, který je momentálně největší a nejdůležitější akcí v oboru a to především díky vysoké kvalitě vystavovaných nástrojů.
20.09. Dva sólovi umělci z Chile, kteří se spojili pod názvem Stick and Bass, Tomás Díaz a Mauricio Nader, pokračují ve svém úspěšném evropském turné, které 22. září navštíví i Prahu, konkrétně JammClub v Praze v Dejvicích.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.