přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Jerry Hall

1990 (před 27 lety)
Mick Jagger si na ostrově Bali vzal Jerry Hall, s níž už měl 2 děti, manželství bylo zrušeno v roce 1999, protože nebylo nikde oficiálně zaregistrováno

1982 (před 35 lety)
Joni Mitchell si v Malibu vzala baskytaristu a producenta Larryho Kleina, rozvedli se v roce 1994

1997 (před 20 lety)
v pražské Sportovní hale vystoupila britská skupina Oasis, předkapelu jim dělali The Seahorses bývalého kytaristy The Stone Roses Johna Squirea


Björk
BJÖRK
*21. 11. 1965

LONNIE JORDAN
*21. 11. 1948

MYLES HESKETT
*21. 11. 1977

 
Ostrov hudby a LALA Slovak Music Export
Česko a Slovensko jsou v rámci hudební scény vzájemně se ovlivňující, propojené nádoby. Není proto divu, že téměř současně a za vzájemného přihlížení vznikají na obou stranách také organizovanější pokusy o export domácí klubové scény do zahraničí.
celý článek
koncertní tipy
23.11.
 Michelle Gurevich
MeetFactory
Praha 5
27.11.
 Bex Marshall Blues Band (GB)
KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka
Karlovy Vary
02.12.
 HIM
FORUM KARLÍN
Praha 8
5.1.2018
 Panzerballett (DE)
Klubovna
Praha 6
 
aktuálně
03.11. Pražská hudební skupina Hokr, jejíž vznik je datován rokem 1979, vydala v říjnu tohoto roku nové CD s názvem Klid v bezčasí.
30.10. Letošní Nouvelle Prague je opět nabitý osobnostmi. Přináší zajímavá témata i hudební skupiny.
11.10. Honza Křížek, frontman dnes již kultovních Walk Choc Ice, dlouholetý hlas Blue Effect, multiinstrumentalista, skladatel filmové a scénické hudby (mj. Zlatý muž z Ria nebo Cirk La Putyka), se letos vůbec poprvé ve své bohaté kariéře představuje se svou sólovou autorskou tvorbou.
25.09. Martin Vajgl je veřejnosti známý především jako bubeník kapel Vltava, Wanastowi Vjecy, Čechomor, nebo Olympic. Mnohým ale neunikly jeho sólové projekty, ve kterých se realizuje i jako skladatel.
22.09. Bubenický festival ve Vysokém Mýtě je bezesporu nejdůležitější událostí české bubenické komunity.
19.09. Do Prahy se po čase opět vrací britská metalcorová senzace Architects. Kapela, která aktuálně promuje sedmou studiovou deskou All Our Gods Have Abandoned Us, vystoupí 25. ledna 2018 ve Foru Karlín za doprovodu stylově spřízněných While She Sleeps.
15.09. Pět let po úspěšném debutu Hotel v tiché ulici přichází autorská dvojice Lady a Iva s kolekcí čtrnácti nových písniček pod názvem Soukromé písně. Nahrávka opět pracuje s tichými náladami, s intimními příběhy a akustickými barvami – přesto není aranžérskou kopií předchozího alba.
11.09. Svaz autorů a interpretů (SAI) je profesní organizace muzikantů, která se zabývá prostředím, ve kterém aktivní hudebníci tvoří a podnikají. Na různých úrovních - od pořadatelů přes kolektivní správce až po Ministerstvo kultury ČR – vyjednává a připomínkuje mantinely hudebního průmyslu v celé jeho šíři. Nyní vás tento občanský spolek zve na svůj 28. sněm.
06.09. Ibanez vám s radostí přináší Máté Bodora ze světoznámé pirátské metalové kapely Alestorm. V září 2017 proběhnou kliniky v Maďarsku, Slovensku, Polsku a České republice.
04.09. Deváté studiové album Papa Roach Crooked Teeth je návratem k jejich kořenům.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.