muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

1990 (před 30 lety)
Paul Simon na dva týdny na 1. místě britského žebříčku s albem The Rhythm Of The Saints

1984 (před 36 lety)
poprvé a naposledy se skotská čtveřice Big Country podívala až na 1. místo v britském žebříčku, jejich druhé album Steel Town tam pobylo dva týdny

1988 (před 32 lety)
v Dublinu měl světovou premiéru dokument Phila Joanoua Rattle And Hum o americkém turné skupiny U2 nazvaný podle výňatku z textu písně Bullet The Blue Sky


VANESSA MAE
VANESSA MAE
*27. 10. 1978

ADRIAN ERLANDSSON
*27. 10. 1970

MARK RYAN
*27. 10. 1945

 
Roman Dragoun - nepřehlédnutelná osobnost české rockové hudby
Roman Dragoun (64), nepřehlédnutelná osobnost české rockové hudby. Znamenitý klávesista, skladatel a zpěvák nebývalého rozsahu. To všechno je Roman Dragoun, který se do povědomí hudební…
celý článek
aktuálně
26.10. - hosté: TOMÁŠ HAJÍČEK - KRUCIPÜSK, MOTORBAND, DARROCK, TOXIC PARADISE
15.10. „Covid necovid, bez hudby a kultury vůbec - se žít nedá!“ tvrdí „nejen jazzová“ zpěvačka Jana Koubková. A podle tohoto hesla uvedla na světlo světa nový singl: Bugatti step Jaroslava Ježka, k němuž napsala vlastní text. Spolu se singlem vznikl také originální animovaný videoklip výtvarníka Luďka Bárty.
30.09. TV ROCKPARÁDA říjen 2020 - na televizi ÓČKO STAR poprvé celou hodinu .
27.08. - hosté: ARAKAIN, DR.MAX, BASTARD, STEYSKY
29.07. Od 1.8. se můžete těšit na druhý prázdninový nesoutěžní speciál, ve kterém na vás čeká další porce parádních klipů od českých rockových kapel. Zpěvačka a moderátorka Veronika Zelníčková vám také prozradí jedno veřejné tajemství, které se týká Kůsofky.
15.07. Musikmesse: nové datum konání v říjnu 2021, nově navázaná spolupráce s kreativním hubem THE ARTS+
25.06. Nenechte si ujít, jak moderátorka, zpěvačka a herečka Verča Zelníčková odmítne hrát s Kůsofkou flašku, no a hlavně vás tu čeká super porce aktuálních klipů od českých rockerů, mimo jiné i televizní premiéra nového společného klipu skupin TRAKTOR a DYMYTRY.
26.05. - hosté: LIMETALL, KREYSON MEMORIAL, EXTRA BAND, SEPTIC PEOPLE
09.05. Hudební sektor se hroutí. Kvůli koronakrizi přicházejí o práci umělci, nástrojaři, zvukaři a další profesionálové z oboru. Dohromady 130 000 lidí, přičemž polovina je ohrožena bezprostředně.
29.04. Nově vzniklé hudební duo Remind, za kterým stojí Ray Baseley a Adam Bry, představí světu 1. května svůj debutový singl s názvem Foul Thoughts. Mladí umělci se v něm za využití alternative a indie pop rytmů snaží upozorňovat na problematiku duševního zdraví.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.