přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

ADD Gospel

blues / crossover / funky / pop / rap / rhythm & funky / rock / rock'n'roll / soul / gospel / poprock / spirituál / rhythm & blues, Brno (Jihomoravský kraj)
URL:
web: oficiální stránky
 

sestava
Sólisté
Sbor Company (15 členů)
Malý sbor (30 členů)
Velký sbor (50 a více členů)

Kapela
Klávesy, Kytara, Basa, Bicí, Percuse

biografie
Soubor ADD Gospel Choir vznikl roce 2006. Jeho cílem je uplatňovat na všech aktivitách gospelové poselství – přinést posluchačům i zpěvákům radost, naději a svobodu. Do souboru se může přihlásit každý, komu právě tento žánr lahodí. Při učení repertoáru souboru se tak pomalu seznámí i s angličtinou, protáhne tělo při nacvičování choreografie, naučí se správně dýchat a vypěstuje si i hlasovou kondici.

Soubor chce být domovem pro zpěváky-začátečníky i ostřílené mistry. Nejraději ale přijme do svých řad takové pěvce a pěvkyně, kteří si dokážou při zpívání této muziky odpočinout od denních starostí. V našich řadách je hodně vysokoškoláků, ale i maminek na mateřské dovolené, lidé pracujících na směny a dalších členů, kteří z různých důvodů nemohou navštěvovat zkoušky úplně pravidelně. Všichni takoví jsou vítáni!

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 2x
mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.