muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

A5

metal / thrash metal, Týn nad Vltavou (Jihočeský kraj)
URL:
web: myspace bandzone
 

sestava
kytara no.1: Venca "Rajčák" Dvořák
kytara no.2: Jirka "Kasa" Kasl
bassmasturb: Vlado
bicí: Luboš "Kopyto" Jaroš
řev: Stanislav "Olák" Študlar


biografie
Základy kapely vznikly v roce 2005 z trosek hudebního tělesa WENTYL. První členové byly Rajčák (kytara) a Kopyto (bicí). Později se přidal začínající kytarista Lucky. V této neúplné sestavě onanovalo těleso téměř 3/4 roku. Pak se podařilo Rajčákovi u popelnic sehnat basistku Štěpánku bývalou to členku kapelky IGRÁLA PAKÁŽ. Při jedné rockové párty byl osloven zpěvák již dlouho nefungující partičky MORAX (již notně pod vlivem) Olák. A tak se začala psát opravdová historie A5. Zatím však bez názvu. To se událo někdy kolem března léta páně 2006. První vystoupení proběhlo na Festu v Nuzicích v Kempu nad Jezem (viz fotogalerie). Na tuto akci bylo tedy nutné vymyslet nějaký název. To bylo možná to nejtěžší co nás mohlo potkat. A tak vzniklo A5 a nikdo neví proč. Dlouho jsme pak mydlili ve zkušebně a mezitím nás opustila naše hezčí část basistka Štěpánka. Dva měsíce jsme usilovně pracovali a sháněli náhradu. Podařilo se to někdy v říjnu, ale pouze na záskok. Člen kapely RABIES vypomohl pouze na chvíli a pak nás po měsíci a půl nadobro opustil. V únoru nebo tak někdy se Rajčákovi podařilo ukořistit Čmouda, právě začínajícího basáka. Bylo mu 16let a neměl ani nástroj a ani aparát. Rychle se ale učil a posléze si opatřil vše potřebné za podpory své matky.

Před tím ještě proběhlo vystoupení v Týně nad Vltavou v klubu Špejchar na Vánočním rockování. Celkem úspěšný set. Lidí dostatek a našli se i tací, kterým se to líbilo. Na tuto akci jsme ještě požádali bývalou basistku Štěpánku. Díky tomu,že jsme krásný a inteligentní chlapi, nemohla této nabídce odolat. V té době se již v záloze připravoval Čmoud.
Hrajeme převážně vlastní věci a v brzké době to ani nehodláme měnit.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

Nové logo

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.