muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

0 No.1

elektronika / triphop / indie rock, Jihlava (Vysočina)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube myspace bandzone last.fm
 

sestava
2x Zpěv, Kytara, Basa, Samply.

biografie
ZeroNumberOne je jihlavská kapela fungující od začátku roku 2007. Tři členové (Mojše, Jiřina, Maci), dříve hrající v kapele Tabletky (Jihlava), se rozhodli založit skupinu, která bude vytvářet emocemi nabitou hudbu. Snahou přistupovat k tvorbě bez předsudků k hudebním stylům, dochází ke vzniku žánrově hůře zařaditelné hudby, a proto můžete slyšet například vliv indie, folku, rapu, dancu a dalších stylů.
Od druhé poloviny roku 2008 hráli ve dvoučlenné (Jiřina, Mojše) sestavě využívajíce samplovaných nástrojů, díky čemuž se kapele otevřely nové možnosti tvorby jejich hudby. Od roku 2009 dostal prostor mezi mužskými hlasy také ženský zpěv (Pája).
Začátkem roku 2012 se ke kapele přidává živý bubeník (Stráňa) a druhý mužský zpěv kapely Tabletky – Šaman. Dochází k obměně baskytaristy (Jiřinu střídá Káca) a skupinu opouští stálý host – zpěvačka Pája. V současné době v kapele jako stálý host působí také basklarinetista Petr. www.zeronumberone.cz

 
blog

22.5.2013

hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 6       celkem hodnoceno: 4x
galerie

Obal

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 1

Ruuut  Jak bude řečeno dále

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.